پاسخ زیدان به پیشنهاد منچستریونایتد برای جانشینی سولشر

پاسخ زیدان به پیشنهاد منچستریونایتد برای جانشینی سولشر

پایگاه خبری فوتبالی - منابع نزدیک به زین الدین زیدان اسطوره و سرمربی سابق رئال مادرید ادعا کردند که این مرد فرانسوی در حال حاضر هیچ علاقه‌ای برای جانشینی اوله گونر سولشر در منچستریونایتد ندارد. 

به گزارش فوتبالی، در روز یک شنبه شیاطین سرخ شاید دردناک‌ترین شکست در تاریخ باشگاه را تجربه کردند و با نتیجه 0-5 در مقابل رقیب دیرینه خود لیورپول، در ورزشگاه الدترافورد شکست خوردند تا فشارها روی سولشر و کادرفنی‌اش بیشتر شود.سولشر علیرغم خوب مدیران این تیم در پنجره نقل و انتقالات تابستانی، اصلا نتوانسته در حد خواسته‎های شیاطین سرخ عمل کند. خیلی از هواداران منچستریونایتد در شبکه‌های مجازی، خواستار اخراج سولشر در اسرع وقت شدند و روز گذشته نیز سران منچستریونایتد جلسه‌ای راجع به آینده این سرمربی نروژی برگزار کردند. 

سایت ESPN مدعی است که آنتونیو کونته سرمربی سابق تیم‌های یوونتوس، چلسی و اینتر اصلی‌ترین گزینه هدایت شیاطین سرخ است و سران این باشگاه زیدان را زیر نظر دارند، اما هدف اصلی سرمربی سابق لوس بلانکوس، نشستن بر روی نیمکت تیم ملی فرانسه است و به نظر می‌رسد که بعد از جام جهانی 2022 قطر، دیدیه دشان از نیمکت خروس‌ها کنار خواهد رفت. ESPN در ادامه نیز ادعا کرد که پاسخ زیدان به اد وودوارد و گلیزرها قطعا منفی خواهد بود. 

با این وجود سولشر در دیدار مقابل تاتنهام نیز روی نیمکت منچستریونایتد خواهد نشست.

4416

761 نظر