نوید‌کیا: نیمه اول فوق العاده خوب بودیم/ باید برنامه ریزی بهتری را شاهد باشیم

نوید‌کیا: نیمه اول فوق العاده خوب بودیم/  باید برنامه ریزی بهتری را شاهد باشیم

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم سپاهان اصفهان گفت: دیدگاه جهان سومی در فوتبال داریم که فصل قبل هم این مشکل را داشتیم.

به گزارش فوتبالی، محرم نویدکیا بعد از پیروزی 3 بر صفر مقابل نفت مسجدسلیمان در نشست خبری اظهار داشت: دو نیمه متفاوت داشتیم. نیمه اول فوق العاده خوب بودیم و تمام فضا‌ها را خوب پوشش می‌دادیم. در درگیری‌های یک بر یک خیلی خوب بودیم اما در نیمه دوم بازی فوق العاده معمولی را از سمت ما شاهد بودیم.

وی ادامه داد: بازیکنان به دید اینکه سه امتیاز گرفته‌ایم و سه بر صفر جلو هستیم، بازی معمولی را انجام دادند. این دیدگاه جهان سومی در فوتبال است و از فصل قبل هم این مشکل را داشتیم.

وی افزود: نباید چنین دیدگاهی باشد که وقتی 3 بر صفر پیش هستیم، در نیمه دوم بازی هجومی انجام ندهیم. بازی در نیمه دوم معمولی شد و وقتی توپ لو می‌دادیم، هیچ کدام از بازیکنان هجومی ما پشت توپ قرار نمی‌گرفتند. فاصله خط دفاع و هجومی تیم ما زیاد شد و این اصلا برای تیمی مثل سپاهان اصلا خوب نیست.

سرمربی سپاهان در مورد انتقادهایی که شب گذشته در مورد محل برگزاری مسابقه انجام داده بود، عنوان کرد: هنوز هم پای انتقادم هستم. شاید باید با آرامش بیشتری صحبت می‌کردم اما مسئولیت در تیمی مثل سپاهان خیلی سخت است. دو سه روز بود که تکلیف محل برگزاری مشخص نبود. اگر در مورد سازمان لیگ و فدراسیون صحبت کردم، خدایی نکرده قصد جسارت نداشتم اما باید برنامه ریزی بهتری را شاهد باشیم.
نویدکیا با اشاره به روز 2 آبان گفت: این روز به به تمامی سپاهانی‌ها تبریک می‌گویم؛ روزی است که برای اولین مرتبه باشگاه به جام باشگاه‌های جهان رفت. عید بزرگ امروز را تبریک می‌گویم.۴۱۵۴

97 نظر