نظمی: صبح امروز از فدراسیون مجوز ثبت قراردادها را گرفتیم/ فقط دو سه پرونده مانده است که به آنها اعتراض داریم

نظمی: صبح امروز از فدراسیون مجوز ثبت قراردادها را گرفتیم/ فقط دو سه پرونده مانده است که به آنها اعتراض داریم

پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز گفت: پس از پرداخت اکثر بدهی‌های داخلی صبح امروز از فدراسیون فوتبال مجوز ثبت قراردادها را دریافت کردیم.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، جمشید نظمی درباره ثبت قرارداد بازیکنان تراکتور و حل مشکل سرخپوشان تبریزی پس از چندین ماه اظهار داشت: به نظرم زنوزی به‌عنوان بخش خصوصی در این وضعیت اقتصادی کشور فداکاری و تمام مطالبات باشگاه را طبق وعده‌ای که داده بود، پرداخت کرد. وقفه‌ای هم که به وجود آمد و باعث شد هفته اول لیگ را از دست بدهیم،‌ به دلیل عدم اعلام وصول مطالبات از سوی میمبلا و مازولا بود. در هر صورت به امید خدا قرارداد بازیکنان ثبت شد و بچه‌ها به بازی دوم خواهند رسید تا دست سرمربی هم بازتر باشد.
وی در واکنش به این موضوع که تراکتور در هفته نخست به دلیل کمبود بازیکن با چهار گل از گل‌گهر شکست خورد، عنوان کرد: همانطور که گفتم متأسفانه نامه اعلام وصول میمبلا و مازولا 9 روز طول کشید تا به دست ما برسد. ما پیش‌بینی کرده بودیم این اتفاق در نهایت دو یا سه نهایت بیفتد، اما این اتفاق رخ نداد و باعث شد هفته اول را از دست بدهیم. به هر حال همیشه هفته‌های اول تیم‌ها نوسان دارند و ان‌شاءالله از هفته دوم تیم‌ را کامل در اختیار خواهیم داشت.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در مورد روند پرداخت بدهی‌های داخلی و کسب مجوز برای ثبت قراردادها توضیح داد: اکثر مطالبات داخلی‌ها را پرداخت کردیم و فقط دو سه پرونده مانده بود که برای پرداخت آنها هم فرصت گرفتیم. با توجه به حجم بالای مطالبات پرداختی، به نظرم کار بزرگی انجام شده است. البته باید بگویم ما به چند پرونده داخلی نیز هنوز اعتراض داریم که آنها را پیگیری خواهیم کرد. با این وجود طی مکاتباتی که با فدراسیون فوتبال داشتیم در نهایت صبح امروز مجوز ثبت قراردادها را دریافت کردیم.

نظمی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی پیش پرداخت بازیکنان جدید نیز پرداخت خواهد شد، گفت: قول دادیم به زودی این اتفاق هم رخ دهد. تا الان تمرکزمان روی پرداخت مطالبات بود و ان‌شاءالله به زودی به بازیکنان هم پول خواهیم داد.

وی در پایان یادآور شد: فکر می‌کنم دغدغه اصلی هواداران با ثبت قراردادها مرتفع شده باشد و فقط نتیجه‌گیری می‌ماند که ان‌شاءالله تیم هم نتایج خوبی به دست خواهد آورد.


6641

410 نظر