پس از دو سال و در مسابقات دیویس کاپ؛ تیم ملی تنیس ایران به دسته سه آسیا اقیانوسیه صعود کرد

پس از دو سال و در مسابقات دیویس کاپ؛ تیم ملی تنیس ایران به دسته سه آسیا اقیانوسیه صعود کرد

پایگاه خبری فوتبالی- نمایندگان ایران با کسب ۴ پیروزی پیاپی به عنوان یکی از تیم های راه یافته به گروه ۳ آسیا ‌اقیانوسیه معرفی شدند.

به گزارش فوتبالی، تیم ملی تنیس ایران در آخرین دیدار خود در مرحله پلی آف دیویس کاپ در برابر عراق به میدان رفت. پس از پیروزی نمایندگان‌کشورمان مقابل تیم های قرقیزستان، یمن و کامبوج، تیم ایران به عنوان سرگروه راهی مرحله پلی آف شد و امروز برای رسیدن به گروه ۳ آسیا و اقیانوسیه با عراق روبرو شد.
در نخستین دیدار بخش انفرادی سینا مقیمی با نتیجه (۰-۶ و ۶-۴ و ۱-۶) مقابل عادل مصطفی السعیدی به پیروزی رسید. در دومین مسابقه بخش انفرادی حمید رضا نداف نیز با نتیجه (۱-۶ و ۱-۶) از سد محمد ابوزید عبور کرد.

به این ترتیب تیم ملی تنیس کشورمان با کسب ۴ پیروزی با اقتدار به عنوان تیم راه یافته به گروه ۳ آسیا واقیانوسیه معرفی شد.

مسابقات گروه ۴ آسیا و اقیانوسیه از ۲۶ مهر ماه با حضور تیم های ایران، بحرین، کامبوج، گوام، عراق، قرقیزستان، مغولستان، عمان، عربستان، ترکمنستان، یمن و امارات برگزار شد و در نهایت تیم های ایران،مجوز حضور در گروه ۳ آسیا واقانوسیه را بدست آوردند.

اکبر طاهری به عنوان سرمربی فرشاد طلاور مربی، امیر اکبری بدنساز و فرزین ضیا آذری به عنوان سرپرست تیم ملی کشورمان را با ترکیب حمیدرضا نداف، امیرحسین بادی، سینا مقیمی، علی یزدانی و سامیار الیاسی در این دوره از مسابقات همراهی کردند.


6641

47 نظر