نایب رئیس فدراسیون فوتبال امارات: توپ هنوز در زمین ما است

نایب رئیس فدراسیون فوتبال امارات: توپ هنوز در زمین ما است

پایگاه خبری فوتبالی- نایب رئیس فدراسیون فوتبال امارات گفت: توپ هنوز در زمین ماست، می‌توانیم به مسیر درست بازگردیم و به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برسیم.

به گزارش فوتبالی، یوسف حسین نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال امارات و رئیس کمیته تیم های ملی در این خصوص گفت: در این مقطع چند انتخاب داشتیم. می‌توانستیم مهدی علی سرمربی شباب الاهلی یا کوزمین رومانیایی را به عنوان جانشین فن مارویک انتخاب کنیم و یا دوباره به او اعتماد داشته باشیم. تصمیم کمیته تیم‌های ملی این بود که حمایت از مارویک اقدام درستی است. دفعه قبل که او برکنار شد به دلیل عدم حضور در امارات بود اما این بار کار خودش را زیر نظر داشته اشت. فن مارویک 70 درصد از بازی‌های لیگ را تماشا کرده و فعالیتش را به درستی انجام می‌دهد و به همین دلیل باز هم به او اعتماد کرده و فرصت دادیم.
وی افزود: یکی از مشکلات ما این است که بخشی از بازیکنان تیم ملی در لیگ بازی نمی‌کنند و باشگاه‌ها به لژیونرهای خارجی خودشان بیش از ملی پوشان اعتماد دارند. نمی‌توانیم باشگاه را مجبور کنیم که از ملی پوشانش استفاده کند.

نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال امارات عنوان کرد: به نظر من توپ هنوز در زمین ماست، می‌توانیم به مسیر درست بازگردیم و به جام جهانی برسیم. باید با قدرت با حریفانمان رقابت کنیم و امیدوارم تیم ملی به بهترین شرایط خودش بازگردد. امارات هنوز شانس صعود به جام جهانی را از دست نداده به شرط آنکه در بازی بعدی تغییر کند و عملکرد متفاوتی داشته باشد.

امارات یکی از حریفان ایران در راه صعود به جام جهانی 2022 است.


6641

45 نظر