اسماعیل‌پور: لیگ فوتسال چین آرامش بیشتری دارد

اسماعیل‌پور: لیگ فوتسال چین آرامش بیشتری دارد

پایگاه خبری فوتبالی- ملی‌پوش فوتسال کشورمان گفت: شرایط مالی لیگ چین بهتر از ایران است و تنها دلیل ماندنم همین بود. در اینجا آرامش بیشتری دارم.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایرنا، «احمد اسماعیل‌پور» ستاره تیم ملی فوتسال کشورمان پس از توافق با مسوولان تیم شنزن چین قراردادش را برای یک سال دیگر تمدید کرد تا شایعه پیوستن وی به تیم‌های لیگ برتر ایران به واقعیت تبدیل نشود.

این بازیکن با سابقه در خصوص تمدید قرارداد خود با تیم چینی اظهار داشت: قبل از جام جهانی با یکی دو تیم در ایران که از نظر مالی شرایط خوبی دارند، صحبت کردم اما در نهایت تصمیم گرفتم یک سال دیگر در چین بازی کنم.

وی ادامه داد: ماندنم در چین بستگی به شرایط دارد. خواسته‌هایی از تیم شنزن دارم که اگر عملی شود، باید در خصوص تمدید قرارداد برای سال‌های آینده تصمیم‌گیری کنم. 

اسماعیل پور در مورد شرایط لیگ چین گفت:‌ در اینجا آرامش بیشتری دارم. سطح لیگ چین با لیگ ایران قابل قیاس نیست و همه این موضوع را می‌دانند اما شرایط مالی خوبی دارد. 

ملی‌پوش فوتسال در خصوص تیم ملی نیز اظهار داشت: اگر شرایط فراهم باشد در این خصوص صحبت خواهم کرد. در مورد خداحافظی کردن یا ماندن در تیم ملی نیز در حال تصمیم‌گیری هستم. فعلا که همه به سن بازیکنان تیم ملی ایراد گرفتند.

7474