کاروان تیم ملی امید فرداشب به تاجیکستان می‌رود

کاروان تیم ملی امید فرداشب به تاجیکستان می‌رود

پایگاه خبری فوتبالی - سرپرست تیم ملی امید در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال برنامه پروازی تیم ملی امید به تاجیکستان را تشریح کرد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد محمدی سرپرست تیم ملی امید درباره آخرین اخبار تیم ملی امید و برنامه پروازی به تاجیکستان گفت: با توجه به حضور بازیکنان تیم ملی امید در تیم های لیگ برتری و لیگ یک طوری برنامه ریزی شد که بازیکنان پس از پایان بازی هایشان به اردوی تیم ملحق شوند. با توجه به الزام کمیته برگزاری رقابت های زیر ۲۳ سال آسیا باید قبل از پرواز به دوشنبه از کلیه کادر فنی و بازیکنان آزمایش PCR گرفته شود. در چند مرحله بر اساس زمان پایان بازی های لیگ برتر و لیگ دسته اول برنامه ریزی شد تا با گروه پزشکی تیم ملی امید این اتفاق بیافتد. بازیکنان و کادر پس از انجام آزمایش در هتل آکادمی فوتبال قرنطینه می شوند تا جواب آزمایش ها بیاید.

وی ادامه داد: پس از اینکه از همه تست گرفته شد پاسخ های منفی تست ها برای کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستاده خواهد شد. پس از آپلود کارت های واکسیناسیون و تست های منفی کرونا، مجوز پرواز اختصاصی صادر می شود با تلاش رئیس فدراسیون فوتبال برای اولین بار در تاریخ فوتبال ملی برای تیم ملی امید پرواز اختصاصی گرفته شده که جا دارد از شهاب الدین عزیزی خادم تشکر کنم. تیم ملی امید هم در پرواز رفت و هم در پرواز برگشت با پرواز اختصاصی به دوشنبه می رود و به تهران باز می گردد.

محمدی در ادامه گفت: اسامی ۲۳ بازیکن تیم ملی امید پس از پایان بازی های امروز لیگ برتر از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام می‌شود.

سرپرست تیم ملی امید در پایان گفت: کاروان تیم ملی فردا شب ساعت ۲۲ و ۳۰ با پرواز اختصاصی،‌ تهران دوشنبه ترک‌ می کند و بعد از ظهر جمعه اولین تمرین خود را در دوشنبه انجام خواهد داد.

1470

45 نظر