محمدخانی: پرسپولیسی‌ها باید از شکست مقابل الهلال درس بگیرند

محمدخانی: پرسپولیسی‌ها باید از شکست مقابل الهلال درس بگیرند

پایگاه خبری فوتبالی- پیشکسوت پرسپولیس گفت: فقط نام پرسپولیس در زمین مقابل الهلال بود، به طور حتم یکی از بدترین نمایش‌های قرمزپوشان در سال‌های اخیر به ثبت رسید و سرخپوشان باید از این شکست درس بگیرند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایرنا، «ناصر محمدخانی» اظهار داشت: پرسپولیس در دیدار با الهلال عربستان با روزهای خوبش فاصله زیادی داشت و نتوانست نمایش خوبش را به اجرا بگذارد.

وی افزود: نمی‌دانیم چه اتفاقی رقم خورد که این شکست سنگین در کارنامه پرسپولیس ثبت شد و انگار فقط نام پرسپولیس در زمین بود، به طور حتم این یکی از بدترین نمایش‌های قرمزپوشان در سال‌های اخیر بود.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: جدا شدن چند بازیکن تاثیرگذار و خستگی بازیکنان ملی‌پوش در شکست پرسپولیس مقابل نماینده عربستان بی‌تاثیر نبود.

محمدخانی تصریح کرد: پرسپولیس باید از این شکست درس گرفته و به دنبال رفع اشکالات خود باشد تا در لیگ برتر بتواند نتایج بهتری را کسب کند.

وی تاکید کرد: یحیی گل‌محمدی کار سختی پیش رو دارد و باید بازیکنان را از نظر روحی روانی برگردانده و آماده بازی‌هایی کند که زمان زیادی باقی نمانده است.

بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان گفت: خط دفاعی پرسپولیس نیاز به هماهنگی بیشتر دارد چرا که عدم هماهنگی در گل‌های خورده پرسپولیس مشهود بود.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و الهلال عربستان روز شنبه در شهر ریاض با برتری ۳ بر صفر میزبان به پایان رسید. الهلال شب گذشته نیز با پیروزی ۲ بر یک مقابل النصر به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافت.


7474

173 نظر