کریمی: قرار نیست چون چند بازیکن نداریم ضعیف باشیم/ دنبال توجیه و بهانه نیستیم

کریمی: قرار نیست چون چند بازیکن نداریم ضعیف باشیم/ دنبال توجیه و بهانه نیستیم

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: دنبال بهانه که توجیه کنیم نیستیم حتی اگر پنجره ما باز هم نشود از همان بحث سهمیه کناره‌گیری نخواهیم کرد.

به گزارش فوتبالی، فیروز کریمی در نشست خبری پیش از بازی با گل گهر در سیرجان اظهار داشت: بازی اول لیگ خیلی قابل پیش‌بینی و قابل تفسیر نیست اما با توجه به اینکه گل‌گهر تیم بسیار خوب و قابل احترامی‌ست و از طرفی امیر قلعه‌نویی از پرافتخارترین مربیان ایران هدایت این تیم را عهده‌دار است به نظر می‌رسد مانند سال‌های قبلش تیم قوی، منسجم و قابل اعتنایی باشد.

وی ادامه در رابطه با مربی تیم گل‌گهر گفت: امیرخان مربی دوست‌داشتنی است و سوای آن از مربیان باسابقه‌ای است و ما دو مربی ایرانی جزو باسابقه‌ها هستیم، قلعه‌نویی در تیم ملی شاگرد من بوده بسیار بسیار انسان وارسته و مربی فهیم است دوستی ما این‌قدر عمیق است که نتایج و برد و باخت‌ها در عمق ان کوچکترین تأثیر را نداشته باشد.

کریمی اظهار داشت: فردا پنجره تیم همچنان بسته است و از بازیکنان جدید نمی‌توانیم استفاده کنیم تقریبا همان بازیکنانی هستند که در لیگ آسیا بازی کردند به علاوه خط حمله که در این بازی بر خلاف بازی‌های آسیایی که با تیم عربستان داشتیم در اختیار داریم.

وی در خصوص جدایی تیکدری و خانزاده که به گل‌گهر پیوستند، تصریح کرد: اینها مسائل حرفه‌ای است، هر دو بازیکنان از بهترین بازیکنان حال حاضر کشور هستند برای ما عالی کار کردند و امیدوارم برای گل‌گهر هم خوب کار کنند.

سرمربی تیم تراکتور اذعان کرد: ما پنجره‌مان اگر هم بسته است، فردا خواهید دید کسر سهمیه را قبول نداریم. خودم این تعهد را دادم ممکن است با جام حذفی سهمیه بگیریم حتی اگر دهم هم شویم سهمیه جام حذفی را باید بگیریم؛ اما به هیچ وجه جز سه تیم اول در تفکر ما نیست و قول می‌دهم.

کریمی تاکید کرد: امیداوریم در پایان فصل جزو تیم‌هایی باشیم که بتوانیم در بازی‌های آسیایی شرکت کنیم تیم خوبی داریم درست است تعداد زیادی از بچه‌های ما رفتند ولی فردا خواهید دید جوانان مستعد که اکثرشان از تیم ملی امید هستند در بین ما هستند ما با حضور آنها به علاوه یاران قدیمی‌مان تیم قوی ساختیم نقاط ضعف‌مان را با بازیکنان جدید پوشش دادیم که از شانس بد ما فردا در جمع ما نیستند.

کریمی خاطرنشان کرد: قرار نیست اگر چند بازیکن نداریم ضعیف باشیم. بازیکنان جایگزین داریم دنبال بهانه که توجیه کنیم نیستیم حتی اگر پنجره ما باز هم نشود از همان بحث سهمیه کناره‌گیری نخواهیم کرد.


6641

774 نظر