واکنش جالب دروازه‌بان پیکان به انتقاد از جوانی تیمش

واکنش جالب دروازه‌بان پیکان به انتقاد از جوانی تیمش

پایگاه خبری فوتبالی- دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان گفت: نفت مسجد سلیمان تیم سختکوشی است که در این سه چهار سال خوب نتیجه گرفته است.

به گزارش فوتبالی، فرهاد کرمانشاهی پس از دیدار دو تیم پیکان و نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: به خاطر مشکل سربازی ترجیح دادم در ایران به کارم ادامه بدهم. خداراشکر واقعا تیم جوان و خوبی داریم. سوار بازی بودیم و چند موقعیت خوب داشتیم. نفت مسجد سلیمان هم تیم سختکوشی است و شکل دارد.  خوددم هم سال گذشته در این تیم بودم. سه چهار سال است خوب نتیجه می‌گیرد.

وی افزود: برای شروع بد نبود. همینکه توانستیم با امتیاز از زمین خارج شویم برایمان خوب بود ولی انتظار می رفت که سه امتیاز را بگیریم. ان‌شاالله در هفته‌های بعد بتوانیم جبران کنیم.

دروازه‌بان پیکان در مورد اینکه این تیم بازیکنان جوان زیادی دارد و ممکن است این مساله به ضررش تمام شود، گفت: جوان به چه می‌گویید؟ جوان بازیکن 18-17 ساله است. ما همه 24-23 ساله هستیم! در اروپا دوناروما 7-6 سال است بازی می کند و دیگر جوان محسوب نمی‌شود. اینجا تا 25 سال جوان هستی و در 26 سالگی می‌گویند پیر است! فقط این شکل را در تیم‌های مجتبی حسینی می‌توانید ببینید. او واقعا به جوانان اعتقاد دارد و وقت می‌گذارد.


6641

63 نظر