حسینی: پیش‌بینی این سبک بازی نفت را می‌کردیم/ کادر بزرگی از بازیکن نداریم که ۳ بازیکن به تیم امید بدهیم

حسینی: پیش‌بینی این سبک بازی نفت را می‌کردیم/ کادر بزرگی از بازیکن نداریم که ۳ بازیکن به تیم امید بدهیم

پایگاه خبری فوتبالی- مجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از تساوی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان گفت که پیش‌بینی این نمایش از تیم حریف را داشته است.

به گزارش فوتبالی، سیدمجتبی حسینی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته نخست لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: در مصاحبه قبل از بازی، پیش‌بینی این سبک بازی را کرده بودم. می‌دانستم آنها در برخی خطوط بازیکنان با تجربه دارند که می‌توانند کار را برای ما سخت کنند و با آن تجربه و پختگی راه بستن بازی را بلد بودند.
وی افزود: حریف ما فقط برای دفاع کردن آمده بود و اگر در اتفاقات فوتبالی توانست، به ما ضربه بزند. پیش‌بینی این بازی را داشتیم، اما بازهم توانستیم موقعیت‌هایی ایجاد کنیم. این مدل بازی‌ها همیشه گل کم است و اگر تک موقعیت‌هایی که ایجاد کردیم را تبدیل به گل می‌کردیم، می‌توانستیم برنده باشیم.

«باید از بازیکنانم تشکر کنم که با وجود جوانی، خیلی انرژی در زمین گذاشتند». سرمربی تیم فوتبال پیکان با بیان این جمله تأکید کرد: بازی اول همیشه جزو سخت‌ترین بازی‌هاست و مطمئن هستم که تیم ما می‌تواند در آینده شکل بهتری بگیرد.

حسینی در پاسخ به این سؤال که آیا معضل این تیم برای دادن بازیکن به تیم امید همزمان با شروع لیگ حل خواهد شد یا نه، گفت: تیم ما یک تیم کم هزینه است. پایه تیم ما در این فصل روی بازیکنان جوان بوده و اگر این سه بازیکن را به تیم امید بدهیم، باید چه کار کنیم؟ ما کادر بزرگی از بازیکنان نداریم و تیم ثروتمندی نیستیم. اکثر بازیکنان ما از لیگ دسته اول و دسته دوم آمده‌اند یا بازیکنان جوان فصل قبل‌مان هستند. وقتی تیمی روی بازیکنان جوان سرمایه‌گذاری کرده، نباید ضربه بخورد. ما نه می‌خواهیم تیم امید ضربه بخورد نه تیم خودمان که تیمی جوان و کم هزینه است.


6641

22 نظر