کمالوند: امروز غیرتمندانه بازی کردیم/ یک امتیاز برای ما حکم برد داشت

کمالوند: امروز غیرتمندانه بازی کردیم/ یک امتیاز برای ما حکم برد داشت

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: امروز یازده بازیکن غیرتمند برای اولین بار کنار هم بازی کردند آن هم بدون بازی تدارکاتی.

به گزارش فوتبالی، فراز کمالوند پس از تساوی بدون گل مقابل پیکان در نشست خبری اظهار داشت: خیلی خوشحالم از اینکه یک فصل دیگر را در لیگ برتر می توانیم از جذابیت‌ها و قشنگی فوتبال لذت ببریم. امیدوارم این بحث کرونا زودتر تمام شود و تماشاگران بازگردند. فوتبال بدون تماشاگر مثل غذای بی نمک است. امیدوارم با حضور تماشاگران لذت ببریم. همه از شرایط تیم ما مطلع هستند. امروز یازده بازیکن غیرتمند که 90 دقیقه بازی کردند برای اولین بار کنار هم بازی کردند آن هم بدون بازی تدارکاتی، ما حدود 20 روز است که تمرینات را شروع کردیم.

وی افزود: اکثر تیم ها بیش از 10 بازی تدارکاتی داشتند اما ما حتی فصل بدنسازی هم نداشتیم و توانستیم در گام اول یک امتیاز بگیریم. باید یک تشکر ویژه از نماینده مردم شهرمان در مجلس و شورای تامین و فرماندار عزیز مسجدسلیمان داشته باشم زیرا همه سنگ تمام گذاشتند و کار عجیبی انجام دادند و در کمتر از 20 روز تیم را آماده کردیم. فقط دو بازیکن از فصل گذشته در اختیار داشتیم و 92-93 درصد تیم ما تغییر کرده است. یک امتیاز بازی امروز برای ما حکم برد را داشت و امیدوارم در ادامه راه موفق باشیم.


6641

26 نظر