اتفاقی که از چشم دوربین‌های دیدار پرسپولیس - الهلال پنهان ماند

اتفاقی که از چشم دوربین‌های دیدار پرسپولیس - الهلال پنهان ماند

پایگاه خبری فوتبالی - سالم الدوسری پس از گلی که در دقیقه ۲۷ به پرسپولیس زد لب خط رفت و رو به جایگاه ویژه ورزشگاه، گلش را به سرمربی تیم ملی عربستان تقدیم کرد!

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبرورزشی، الهلال پس از برتری در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا مقابل استقلال، در بازی بعدی در جریان لیگ حرفه‌ای عربستان به پیروزی ۳ بر ۲ خانگی برابر الاتفاق دست یافت که در این دیدار با یک خبر تلخ دیگر بخاطر مصدومیت یکی از نفرات تاثیرگذارش مواجه شد.

سالم الدوسری، وینگر چپ الهلال که در دیدار آسیایی مقابل استقلال گل دوم را به ثمر رسانده و بعد از آن هم پاس گل سوم تیمش برابر الاتفاق را پس از یک نفوذ سریع به بافتیمبی گومیس داده بود، در اواسط نیمه دوم آسیب دید و از زمین بیرون رفت.

این ملی‌پوش عربستانی که جزو نفرات با سابقه و تاثیرگذار الهلال به شمار می‌رود، در دقیقه ۷۵ دیدار مقابل الاتفاق با آسیب دیدگی مواجه شد تا تعویض شود و پس از پایان بازی هم با ماشین‌های حمل مصدوم از روی نیمکت انتقال پیدا کند.

سالم الدوسری روز ۲۷ شهریور ماه گذشته از ناحیه مچ پای چپ مصدوم و عنوان شد شاید به دیدار بعدی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس هم نرسد. ستاره الهلال و تیم ملی عربستان به مدت حدود یک ماه نتوانست برای تیم باشگاهی‌اش به میدان برود. از طرفی دیگر او دو بازی تیم ملی کشورش عربستان برابر ژاپن و چین را هم از دست داد و در این مدت فقط به صورت انفرادی تمرین می‌کرد.

خود پرسپولیسی‌ها هم باور نمی‌کردند بازیکنی که حدود یک ماه از میادین رسمی دور بوده و فقط اختصاصی تمرین کرده است بتواند با این قدرت برگردد، یک گل بزند و یک پاس گل زیبا بدهد. اما سالم الدوسری نشان داد بازیکن بزرگی است و با وجود آن که گومیس ۲ گل به پرسپولیس زد اما ستاره بازی هافبک تیم ملی عربستان بود.

صحنه‌ای که شاید از چشم دوربین‌های تلویزیونی پنهان ماند شادی پس از گل اول الهلال به پرسپولیس بود. او پس از گلزنی به لب خط رفت و با اشاره به اِروه رنار سرمربی موفق تیم ملی عربستان گل خودش را به او تقدیم کرد. سالم الدوسری با این شادی یک پیام روشن هم به سرمربی فرانسوی داد که آماده بازی برای تیم ملی عربستان است.

گفتنی است تیم ملی عربستان هم اکنون با ۴ پیروزی از ۴ بازی و کسب ۱۲ امتیاز صدرنشین گروه B رقابت‌های مرحله نهایی انتخابی جام جهانی در قاره آسیاست.


1470

731 نظر