جنجال هواداران الوحده علیه فینالیست غرب آسیا!(عکس)

جنجال هواداران الوحده علیه فینالیست غرب آسیا!(عکس)

پایگاه خبری فوتبالی- وجود یک شی عجیب پشت لباس ماشاریپوف بازیکن النصر، حسابی در رسانه های اماراتی جنجال برانگیز شده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، تیم فوتبال النصر در دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، با تکیه بر درخشش خیره کننده جلال الدین ماشاریپوف ستاره ازبکستانی خود، با نتیجه 5 بر یک از سد الوحده گذشت و راهی دیدار نیمه نهایی شد. حالا شاگردان پدرو امانوئل باید فردا در استادیوم مرسول پارک به مصاف الهلال بروند.

 اما از شب گذشته انتشار تصاویری از ماشاریپوف در این مسابقه حسابی جنجالی شده است. ستاره ازبکی النصر که موفق شد 2 گل به ثمر برساند و پاس گل نخست را نیز به عبدالرزاق حمدالله داد، شی مشکوکی پشت شورت ورزشی خود داشته و همین مسئله باعث اعتراض هواداران الوحده شده است.

در تصاویری که رسانه های اماراتی منتشر کرده اند، یک شی برجسته و مربعی شکل پشت شورت ورزشی ماشاریپوف خودنمایی می کنند و صفحات خبری امارات مدعی شده اند که این بازیکن یک وسیله غیرمجاز را در طول بازی به خود متصل کرده و به همین دلیل باید این دیدار تکرار شود.

 چند صفحه خبری اماراتی نیز مدعی شده اند از آنجایی که این دیدار قابل تکرار نیست، باید نتیجه دیدار النصر و الوحده 3 بر صفر به سود تیم اماراتی اعلام شود و الوحده به جای النصر، راهی دیدار نیمه نهایی شود و به مصاف الهلال برود.

هر چند که تغییر نتیجه این بازی و یا تکرار آن در فاصله 24 ساعت تا برگزاری دیدار نیمه نهایی غیرممکن به نظر می رسد، اما هنوز رسانه های سعودی و شخص ماشاریپوف یا باشگاه النصر در این خصوص اظهارنظر خاصی نکرده اند اما به نظر می رسد این شی مشکوک، لیبل و برچسب شورت ورزشی ماشاریپوف باشد که باعث این جنجال ها شده است.

 به هر شکل باید دید واکنش رسمی عربستانی ها به این موضوع چه خواهد بود اما وجود این شی مربعی شکل که به لباس ماشاریپوف متصل بوده، در نوع خود جالب توجه است. این بازیکن باید فردا به همراه النصر در دربی بزرگ ریاض که به دربی قرن معروف شده، به مصاف الهلال برود تا چهره نخستین تیم فینالیست لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود.


۴۱۵۴ 

1426 نظر