حسینی: تغییرات در نفت مسجد سلیمان برای ما هشدار است/ عدم صعود تیم امید به المپیک ربطی به باشگاه ها ندارد

حسینی: تغییرات در نفت مسجد سلیمان برای ما هشدار است/ عدم صعود تیم امید به المپیک ربطی به باشگاه ها ندارد

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: می‌دانم نفت همیشه یک تیم گردن کلفت بوده و تغییرات در این تیم این یک هشدار برای ما است که باید کار را خیلی خوب و قوی شروع کنیم.

به گزارش فوتبالی، مجتبی حسینی در نشست خبری پیش از دیدار با نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: ما بعد از تغییر و تحولات در پیکان یکی از تیم هایی بودیم که تمریناتمان را زود شروع کردیم. سعی کردیم یک تیم جوان و در حد بضاعت جمع کنیم. در این مدت تمرینات خوبی داشتیم اما بازی اول ربطی به این مسائل ندارد.

وی افزود: مسابقه اول شرایط خودش را دارد و ما می دانیم در دیدار اول هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. شاید تیم حریف حتی دیرتر کارش را شروع کرده باشد اما آنها بازیکنان با تجربه ای دارند که کار را برای ما سخت می کنند. فکر می کنم دیدار اول دیداری است که ربطی به زود یا دیر شروع کردن تمرینات ندارد. بازیکنان ما باید با اعتماد به نفس در این مسابقه کار کنند تا بتوانیم امتیاز لازم را کسب کنیم.

سرمربی پیکان در خصوص شناختش از نفت مسجد سلیمان و اینکه این تیم دیر کارش را شروع کرده است عنوان کرد: یک بار در عرایضم این صحبت را مطرح کردم، به نظرم در بازی اول شرایط زود شروع کردن یا دیر شروع کردن اصلا مهم نیست چون یک بازیکن با تجربه حریف در همین مسابقه می تواند کار خودش را به نحو احسن انجام بدهد. شناخت من به نفت مسجد سلیمان همان تیم پارسال است اما از آن تیم فقط 5-6 بازیکن مانده اند.شناخت آنچنانی از این تیم ندارم ولی می دانم نفت همیشه یک تیم گردن کلفت بوده و بازی ها را قوی شروع می کند و تغییرات در این تیم این یک هشدار برای ما است که باید کار را خیلی خوب و قوی شروع کنیم.

حسینی در خصوص اینکه این باشگاه درخواست داده بود بازی های پیکان به تعویق بیفتد چون چند بازیکن این تیم در تیم ملی امید حضور دارند گفت: ما در شروع، کار سختی داریم و بازی آسانی در لیگ برتر نداریم. در حالی که هنوز کار ما شروع نشده و به انسجام نرسیده ایم اگر بخواهیم 3 بازیکن را به تیم امید بدهیم واقعا ضربه شدیدی می خوریم. این مسابقات (تیم امید) در فیفا دی نیست. هر 3 بازیکن دعوت شده از مهره های خوب ما هستند و با حضور آنها در اردوی تیم ملی کار ما خیلی سخت می شود اما از طرفی تیم ملی می خواهد در مسابقات شرکت کند و سهمیه بگیرد.

وی ادامه داد: فدراسیون باید در این زمینه طوری تصمیم بگیرد که نه باشگاه ما ضربه بخورد و نه تیم ملی امید.این موضوع باید حل شود تا تیم ملی هم به اهدافش برسد.

سرمربی پیکان در خصوص داور بازی فردا که جوان است گفت: من زیاد در مورد داوران صحبت نمی کنم.فقط آرزو دارم داور بازی فردا روز خوبی داشته باشد و با آرامش قضاوت کند.

حسینی در پاسخ به این سوال که همیشه در سالهای اخیر مشکلاتی بین باشگاه ها و تیم ملی امید وجود داشته و راهکار وی در این شرایط چیست عنوان کرد: خودِ سرمربی تیم امید پیگیر و در جریان این موضوع است که بازی ها باید در فیفا دی انجام شود. اگر مسابقات در فیفا دی برگزار شود این مشکلات به وجود نمی آید. البته دلایل عدم صعود تیم امید فراتر از این بحث ها است که باشگاه ها به تیم ملی بازیکن ندادند.در اینجا بحث در این زمینه فایده ای ندارد و مفصل است ولی اگر مبحث فیفا دی حل شود این مشکلات هم به وجود نمی آید.۴۱۵۴

18 نظر