پنجره نقل و انتقالات تراکتور هنوز بسته است

پنجره نقل و انتقالات تراکتور هنوز بسته است

پایگاه خبری فوتبالی- مدیر کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ اعلام کرد که "تراکتور مشکل خیلی از طلبکارانش را حل کرده و عملکرد خوبی در این قضیه داشته‌اند. با این حال هنوز مشکل دارند و پنجره نقل و انتقالاتی‌شان بسته است"

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایسنا، فصل بیست و یکم لیگ برتر فوتبال از فردا (سه‌شنبه) آغاز خواهد شد. یکی از مواردی که هر سال برای سازمان لیگ دردسرساز می‌شود، دیر آمدن باشگاه‌ها برای ثبت قرارداد بازیکنانشان است؛ موردی که امسال هم تکرار شده است.

فریبرز محمودزاده، مدیر کمیته نقل‌ و انتقالات سازمان لیگ فوتبال با انتقاد از رفتار باشگاه‌ها برای ثبت قرارداد بازیکنانشان اظهار کرد: متاسفانه ۵۰ درصد تیم‌ها یا امروز (دوشنبه) به سازمان لیگ آمدند یا هنوز نیامده‌اند. ما هر سال با این معضل دست و پنجه نرم می‌کنیم. نمی‌دانم به این باشگاه‌ها چه بگویم. سال به سال سیستم اتوماسیون اداری ما قوی‌تر می‌شود و باشگاه‌ها می‌توانند مدارکشان را آپلود کنند و فقط باید برای تایید اصالت مدارکشان ۱۰ روز قبل از بازی‌شان به سازمان لیگ مراجعه کنند اما باز هم این کار را نمی‌کنند.

او افزود: بعضی باشگاه‌ها امروز به سازمان لیگ مراجعه کرده‌اند. کجای دنیا به این شکل به مرجع فوتبالشان بی‌احترامی می‌کنند؟ باشگاه‌ها همیشه به فدراسیون و سازمان لیگ ایراد می‌گیرند که حق ما را خوردند، پول ما را ندادند. همیشه انتقادات یک طرفه بوده است. دیگر بهتر از این که سازمان لیگ به فکر باشگاه‌هاست؟

مدیر کمیته نقل و انتقالاتی سازمان لیگ ادامه داد: شما هر وقت پای صحبت باشگاه‌ها بنشینید از همه چیز می‌نالند و حتی فیفا را زیر سوال می‌برند. پس خودتان چه؟ شما که برای ثبت ۲۰ تا ۲۳ بازیکن و شش، هفت مربی اینطور رفتار می‌کنید، چه انتظاری از فیفا دارید؟ همکاران من آقایان طاهری، تهرانی و عباسی پرونده‌ها را بررسی می کنند. آقایان کرامتی و توکلی هم در بخش IT هستند. این افراد لحظه به لحظه پاسخگوی باشگاه‌ها بودند که مشکلاتشان برطرف شود.

محمودزاده گفت: اصلا فرض کنیم که همکارانم در کمیته نقل و انتقالات، دانشمند، ریاضی‌دان بزرگ و اصلا آلبرت اینشتین باشند! چطور تا فردا مدارک این ۸ باشگاه را تایید کنند؟ غدا نخورند و نخوابند؟ سال به سال سیستم سازمان لیگ پیشرفت کرده اما باشگاه‌ها باز هم از این فرصت استفاده نمی‌کنند.

 با اعلام اسامی باشگاه‌هایی که مدارکشان را زودتر از بقیه تحویل سازمان لیگ دادند، بیان کرد: سپاهان، تراکتور، استقلال، پرسپولیس، نساجی، فولاد، آلومینیوم و فجر سپاسی باشگاه‌هایی بودند که مدارکشان را به موقع تحویل سازمان لیگ دادند. باشگاهی مانند سپاهان یک ماه و یک هفته قبل در سازمان لیگ پرونده تشکیل دادند. از این نظم بالاتر؟ البته فولاد و آلومینیوم هم دیرتر از باقی هشت باشگاهی که اعلام کردم، مدارکشان را ارائه دادند. این دو باشگاه تازه شنبه به سازمان لیگ آمدند.

مدیر کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در پایان درباره وضعیت ثبت قرارداد تراکتوری‌ها توضیح داد: تراکتور مشکل خیلی از طلبکارانش را حل کرده و عملکرد خوبی در این قضیه داشته‌اند. با این حال هنوز مشکل دارند و پنجره نقل و انتقالاتی‌شان بسته است. باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور ابتدا به باشگاه، سپس به فدراسیون و در ادامه به ما اعلام می‌شود.
۴۱۵۴

1425 نظر