عکس؛ تیپ جالب لیونل مسی در دیدار با پسر بازیکن سابق برزیل

عکس؛ تیپ جالب لیونل مسی در دیدار با پسر بازیکن سابق برزیل

پایگاه خبری فوتبالی - لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن، به تازگی به همراه سایر هم‌تیمی های خود دیداری با پسر میشل بستوس، بازیکن سابق تیم ملی برزیل و باشگاه هایی مثل المپیک لیون، داشته است که در آن سر و وضع برخی از بازیکنان پی اس جی از جمله خود لیونل مسی جالب است.

به گزارش فوتبالی، لیونل مسی بازیکنی نیست که معمولا لباس هایی عجیب و غریب بپوشد و بخواهد از این نظر جلب توجه کند چرا که همواره فوق ستاره آرژانتینی را در مراسم ها و جا های مختلف با لباس هایی آراسته و شیک و ظاهری نرمال دیده ایم و شاید تفاوت اصلی بازیکنی مثل لیونل مسی با بازیکنی مثل نیمار جونیور هم در همین چیز ها باشد چرا که منتقدان نیمار می گویند که او بیش از آنکه حواسش به فوتبال باشد، روی ظاهر خود و حواشی بیرون زمین وقت می گذارد.

اکنون مسی در دیدار با پسر میشل بستوس لباس جالبی بر تن دارد که قدری جلب توجه می کند. او یک تیشرت سفید به همراه یک شلوار و روپوش یاسی رنگ پوشیده است و بدین ترتیب تیپ جالبی در این دیدار داشته است.

میشل باستوس در حال حاضر 38 ساله است و این پسر او است که تشابه ویژه ای با خودش دارد و با بازیکنان و ستارگان پی اس جی دیداری داشته است.

1470

433 نظر