بازگشت آبی‌های لندن به صدر جدول در حضور 18 دقیقه‌ای قدوس

بازگشت آبی‌های لندن به صدر جدول در حضور 18 دقیقه‌ای قدوس

پایگاه خبری فوتبالی - چلسی موفق شد در مقابل برنتفورد به پیروزی 0-1 دست پیدا کند. 

به گزارش فوتبالی، در ادامه هفته هشتم لیگ برتر انگلیس، دو تیم برنتفورد و چلسی از ساعت 20 به وقت تهران در ورزشگاه برنتفورد کامیونیتی به میدان رفتند. پیش از شروع این دیدار، آبی‌های لندن به خاطر پیروزی تیم‌های لیورپول و منچسترسیتی، صدر جدول را از دست داده بودند و برای بازگشت به صدر، نیاز به برد در برابر برنتفوردی داشتند که با 12 امتیاز در جایگاه هفتم قرار داشت. 

در 30 دقیقه ابتدایی نیمه اول، شاهد بازی محتاطانه‌ای از سوی هر دو تیم بودیم. چلسی و برنتفورد موقعیت‌های پراکنده‌ای خلق کردند، اما هیچ کدام از این موقعیت‌ها زهردار نبود. پس از آن، بازی کمی بهتر شد و در نهایت بن چیلول موفق شد در دقیقه 45 قفل دروازه میزبان را باز کند. 

در نیمه دوم چلسی بازی را بهتر آغاز کرد، اما رفته رفته بازی در اختیار برنتفورد قرار گرفت. آن‎ها در نیمه دوم پنج شوت در چهارچوب داشتند و در مقابل چلسی اصلا نتوانسته شوتی به سمت چهارچوب بزند. در دقیقه 72، سامان قدوس نیز وارد میدان شد، اما وی نیز نتوانست راهی برای باز کردن دروازه چلسی پیدا کند. در دقایق پایانی بازی، برنتفورد چند موقعیت خوب دیگر نیز ایجاد کرد، اما آن‌ها هم بی ثمر بود و در نهایت توخل توانست با همان تک گل چیلول، صاحب 3 امتیاز بازی شود. 

4416

101 نظر