صنعت‌ نفتی‌ها به دنبال رفع مشکل ثبت قراردادها

صنعت‌ نفتی‌ها به دنبال رفع مشکل ثبت قراردادها

پایگاه خبری فوتبالی- مسئولان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به دنبال رفع مشکل ثبت قراردادهای بازیکنان جدید این تیم هستند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از جمله تیم‌هایی است که برای استفاده از بازیکنان جدیدش باید به دنبال کسب مجوزهای لازم باشد و مدیران این باشگاه به دنبال رفع موانع ثبت قرارداد اعضای جدید این تیم هستند. 
با توجه به قوانین نقل‌وانتقالات فوتبال ایران که تمامی باشگاه‌ها قبل از ثبت رسمی قراردادهای اعضای تیم‌های‌شان باید مجوزهای لازم را از کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال دریافت کنند و فاقد بدهی معوقه باشند، صنعت نفتی‌ها هم در فاصله سه روز به شروع فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر به دنبال این هستند که معوقه‌های مالی فصل گذشته را پرداخت کنند و مجوز‌های لازم را برای ثبت قرارداد نفرات جدید تیم‌شان را کسب کنند. 

صنعت نفتی‌ها سال فصل گذشته هم به دلیل چنین مشکلی نتوانستند در هفته اول از بازیکنان جدیدشان مقابل پیکان استفاده کنند، به همین دلیل تلاش می‌کنند قبل از شروع لیگ مشکل‌شان را برطرف کنند تا مجوز ثبت رسمی قراردادهای بازیکنان جدید را برای دیدار هفته نخست برابر ذوب‌آهن دریافت کنند.

خبر دیگر درباره زردپوشان آبادانی این است که به زودی بخشی از مشکلات مالی این تیم هم حل خواهد شد. منطقه آزاد اروند به دلیل مشکلات حقوقی و قضایی که وجود داشت تا به این لحظه نتوانسته بود پرداختی به باشگاه داشته باشد و قرار است در روزهای آینده کمک‌های مالی به صنعت نفت خواهد شد تا مشکلات مالی این تیم تا حدودی برطرف شود. 


6641

13 نظر