سایپا به دنبال بازگرداندن جلالی و حسین‌زاده

سایپا به دنبال بازگرداندن جلالی و حسین‌زاده

پایگاه خبری فوتبالی- مدیران استقلال برای پرداخت بدهی خود به باشگاه سایپا مهلتی 15 روز طلب کرده بودند، که این مهلت رو به اتمام است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، در پنجره تابستانی لیگ بیست و یکم چندین بازیکن از اردوی نارنجی‌پوشان تهرانی جدا شدند و به تیم‎‌های دیگر پیوستند و در این بین دو بازیکن که مورد توجه فرهاد مجیدی قرار گرفته بودند، به اردوی آبی‌پوشان پایتخت ملحق شده بودند.

امیرحسین حسین‌زاده و ابوالفضل جلالی دو بازیکن فصول گذشته سایپا به شمار می‌روند که فصل جدید را در استقلال توپ خواهند زد، اما مطابق قراردادی که میان دو باشگاه منعقد شده، استقلال همچنان بدهی‌ای 4.5 میلیارد تومانی به سایپا دارد که هنوز موفق به پرداخت آن نشده است.

در همین راستا مدیران استقلال فرصت 15 روزه‌ای را از سایپایی‌ها درخواست کرده بودند، ولی علی‌رغم اینکه این فرصت به انتها رسیده، همچنان استقلال موفق به پرداخت بدهی خود نشده است و حالا مدیران باشگاه سایپا به دنبال بازگردادن جلالی و حسین‌زاده هستند.

مهلت نقل و انتقالات تابستانی تا دو هفته دیگر ادامه دارد و باید دید آبی‌ها که این روزها در حال جذب بازیکنان خارجی مورد نظر خود هستند، در مذاکره با مدیران سایپا به چه نتیجه‌ای دست پیدا خواهند کرد.۴۱۵۴

120 نظر