سرنوشت سرمربی امارات دوشنبه مشخص می‌شود/ ابقای فن مارویک یا انتخاب سرمربی شارجه؟

سرنوشت سرمربی امارات دوشنبه مشخص می‌شود/ ابقای فن مارویک یا انتخاب سرمربی شارجه؟

پایگاه خبری فوتبالی- سرنوشت نیمکت تیم ملی فوتبال امارات پس از ناکامی‌های اخیر در جلسه هفته آینده مشخص خواهد شد.

به گزارش فوتبالی، به نوشته روزنامه البیان امارات علاوه بر نشست اعضای کمیته تیم‌های ملی در خصوص عملکرد تیم ملی امارات در مرحله انتخابی جام جهانی، هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال این کشور نیز روز دوشنبه آینده تشکیل جلسه می‌دهد و در این نشست وضعیت ادامه همکاری با کادر فنی این تیم مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

کمیته تیم‌های ملی فدراسیون فوتبال امارات تلاش می‌کند راه حلی برای خروج این تیم از شرایط موجود در این مرحله بیابد خصوصا با توجه به اینکه همچنان امید برای رسیدن به یکی از سهمیه‌های صعود در گروه نخست رقابت‌ها وجود دارد.

به نوشته روزنامه البیان سناریوهای مختلفی پیش روی مسئولان فدراسیون فوتبال امارات وجود دارد. نخستین آنها اعلام بی‌نیازی و قطع همکاری با فن مارویک سرمربی هلندی و استفاده از یکی از مربیان شاغل در لیگ امارات است که از شناخت کافی نسبت به تیم ملی برخوردار بوده و توان کمک کردن به این تیم در مقطع فعلی را داشته باشد. گفته می‌شود عبدالعزیز العنبری اصلی‌ترین گزینه برای این سناریو به شمار می‌رود اگر باشگاه شارجه با حضور سرمربی‌اش در تیم ملی مخالفت نکند.

این در حالی است که دیدار بعدی تیم ملی امارات در این مرحله مقابل کره جنوبی یکی از مدعیان اصلی گروه برگزار خواهد شد.

سناریوی دوم اعتماد دوباره به کادر فنی فعلی با اصلاح و رفع مشکلات و نواقص تیم همچنین نقاط ضعفی است که در هفته‌های گذشته دیده شده و به عملکرد این تیم آسیب وارد کرده است. به نوشته البیان احتمال این تصمیم بیشتر است چرا که بر مبنای شرایط و وضعیت فعلی منطقی‌تر به نظر می‌رسد و این مقطع فرصت مناسبی برای ماجراجویی نیست.

7474

12 نظر