شانس کدام تیم برای جذب هالند بیشتر است؟

شانس کدام تیم برای جذب هالند بیشتر است؟

پایگاه خبری فوتبالی - ارلینگ هالند، ستاره نروژی دورتموند به شدت مورد توجه باشگاه های بزرگ اروپایی قرار دارد به طوری که به نظر می رسد او در تابستان آینده بورسیا دورتموند را ترک کند و راهی یک تیم بزرگ شود تا بتواند مسیر خود را در آنجا ادامه دهد و تبدیل به یک فوق ستاره شود و بزرگترین افتخارات دنیای فوتبال را فتح کند.

به گزارش فوتبالی، از تیم های زیادی پیرامون ارلینگ هالند نام برده شده است. پاریسن ژرمن، رئال مادرید و منچسترسیتی سه تا از اصلی ترین نام هایی بوده اند که پیرامون هالند مطرح شده اند اما شانس کدام باشگاه از میان این تیم ها برای خرید ستاره نروژی بالاتر است.

به گفته روزنامه تایمز بریتانیا، منچسترسیتی قصد دارد در زمستان پیش‌رو، مذاکرات خود با ارلینگ هالند را استارت بزند و در ژانویه با او به توافقاتی دست پیدا کند و پس از آن در تابستان آینده انتقال او را نهایی کند و مهاجم نروژی بدین ترتیب به جمع سیتیزن ها بپیوندد.

طبق ادعای این منبع، منچسترسیتی شانس بالاتری نسبت به رئال مادرید و پی اس جی برای خرید هالند دارد چرا که رئال مادرید به دنبال امباپه است و اولویت اول مادریدی ها جذب امباپه است و پی اس جی هم ستارگانی مثل مسی و نیمار را دارد.

1470

617 نظر