عصبانیت شدید مهاجم لهستانی از مدیران باشگاه/ لوا در مونيخ می‌ماند؟

عصبانیت شدید مهاجم لهستانی از مدیران باشگاه/ لوا در مونيخ می‌ماند؟

پایگاه خبری فوتبالی - مهاجم لهستانی باواریایی ها همچنان آینده نامعلومی در باشگاه مونیخی دارد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از نشریه اشپورت بیلد آلمان، روبرت لواندوفسکی سی و سه ساله مدت زیادی است که به باشگاه‌ های مختلف اروپایی لینک می‌ شود و وضعیت آینده او قعطی نیست. نشریه اشپورت بیلد در تازه‌ ترین شماره خود عنوان می‌ کند که این مهاجم ملی پوش لهستانی از نحوه عملکرد و رفتار مسئولان بایرن مونیخ شدیدا عصبانی است.

طبق این گزارش، خبرنگار این نشریه می‌ گوید روبرت لواندوفسکی از این مسأله ناراحت است که باشگاه بارها در خصوص ارلینگ هالند صحبت کرده و این مهاجم نروژی به نوعی به مونیخ لینک شده است. حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی باواریایی ها چند هفته پیش در برنامه تلویزیونی اشپورت آینس در يکی از شبکه های آلمان،تعریف و تمجیدهای فراوانی در خصوص ارلینگ هالند را بر زبان آورد.

پینی زهاوی، ایجنت روبرت لواندوفسکی به راحتی می‌ تواند حاشیه‌ های بیشتری درست کند. موکلش به باشگاه‌ های بزرگ اروپایی لینک شده و در صورت تمایل می‌ تواند به هر تیمی در اروپا منتقل شود. از طرف دیگر، وضعیت تمدید قرارداد این مهاجم لهستانی در بهار آینده مشخص خواهد شد و نشریه بیلد چنین تاریخی را مشخص می‌ کند.

بایرن مونیخ برای بازیکنان بالای ۳۰ سال، تمدید یک ساله را پیشنهاد می‌ دهد و شاید روبرت لواندوفسکی از این مسأله هم راضی نباشد.

9404

325 نظر