تمایل يوونتوس به انتقال قرضی هافبک هلندی شیاطین سرخ در ژانویه

تمایل يوونتوس به انتقال قرضی هافبک هلندی شیاطین سرخ در ژانویه

پایگاه خبری فوتبالی - گفته می شود مدیریت بیانکونری علاقه زیادی به جذب دونی فن ده بیک، هافبک منچستر یونایتد در ماه ژانویه دارد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از نیکولو شیره‌آ، خبرنگار سرشناس رسانه های اروپایی، همچنان صحبت هایی در رابطه با خروج دونی فن ده بیک، ملی پوش هلندی منچستر یونایتد از اولدترافورد به گوش می رسد زیرا از زمان ورود این بازیکن هلندی از آژاکس به انگلستان در سپتامبر سال ۲۰۲۰، تا حد زیادی برای بازی کردن تلاش کرده ولی آن چنان که باید و شاید، مورد استفاده اوله گونر سولشر، سرمربی نروژی شیاطین سرخ قرار نگرفته است.

این بازیکن بیست و چهار ساله تنها سه بازی در تمام رقابت ها انجام داده و فقط بیست دقیقه در رقابت های لیگ برتر در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ به میدان رفته است.

گفته می شود که تیم های اورتون و نیوکاسل یونایتد نیز هر دو علاقه زیادی به جذب این بازیکن هلندی دارند؛ اما به گفته نیکولو شیره‌آ، روزنامه نگار معروف يوونتوس نیز می تواند در رقابت برای خرید هافبک هلندی شیاطین سرخ در ماه ژانویه برنده شود.

این روزنامه‌نگار ادعا می کند که بانوی پیر در روزهای گذشته با ایجنت فن ده بیک مذاکره کرده است و تیم ایتالیایی تمایل دارد یک هافبک به صورت قرضی با بند خرید دائمی به خدمت بگیرد.

گزارش اخیر مدعی شده است اوله گونر سولشر، سرمربی منچستر یونایتد تمایلی به دادن اجازه خروج به بازیکن سابق آژاکس در ژانویه نخواهد داشت، زیرا مرد نروژی می خواهد تا پایان فصل، تیمش را به یک شکل ثابت در کنار یکدیگر حفظ دارد.

9404

164 نظر