ترکیب احتمالی نیوکاسل با مالکان عربستانی؛ از داگبا و ناواس تا گرت بیل

ترکیب احتمالی نیوکاسل با مالکان عربستانی؛ از داگبا و ناواس تا گرت بیل

پایگاه خبری فوتبالی - محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان به همراه کارگزاران عربستانی باشگاه نیوکاسل یونایتد را در لیگ برتر انگلیس خریداری کردند و بدین ترتیب این باشگاه از این پس یک مالک جدید خواهد داشت و دوران حضور اشلی در ریاست این باشگاه به اتمام رسیده است.

به گزارش فوتبالی، با توجه به ثروت کلانی که مالکان جدید نیوکاسل دارند، حدس و گمان های زیادی درباره ترکیب جدید نیوکاسل یونایتد زده می شود و باید دید که در نهایت در پنجره های نقل و انتقالاتی این باشگاه به چه شکل عمل خواهد کرد.

روزنامه سان انگلیس یک شماتیک از ترکیب احتمالی نیوکاسل یونایتد را با مالکان جدید و پس از طی شدن یک پنجره نقل و انتقالاتی منتشر کرده است. در این ترکیب می بینیم که به طور مثال نیوکاسل با مالکان جدید می تواند در اولین پنجره نقل و انتقالاتی به سراغ بازیکنان مطرحی برود که در باشگاه خود آنطور که باید و شاید عمل نمی کنند و تغییر باشگاه شاید بتواند اوضاع آن ها را بهتر کند. به عنوان مثال کیلور ناواس که یک دروازه بان پر افتخار محسوب می شود اکنون در پاریسن ژرمن نیمکت نشین دوناروما شده است و یا بازیکنی مثل گرت بیل که روزگاری یک ستاره بود اکنون در رئال مادرید اوضاع مناسبی ندارد و می تواند برای تغییر راهی نیوکاسل شود. داگبا در پی اس جی هم شرایط مشابهی دارد.

این باشگاه ممکن است در سال های آینده و پس از آنکه توانست جایگاه بهتری از لحاظ ورزشی به دست بیاورد، به سراغ خرید ستاره های بزرگ هم برود.

1470

372 نظر