قیمت مهاجم مورد نظر یوونتوس مشخص شد: 90 میلیون یورو

قیمت مهاجم مورد نظر یوونتوس مشخص شد: 90 میلیون یورو

پایگاه خبری فوتبالی - دوشان ولاهوویچ بدون تردید یکی از چهره های ویژه پنجره نقل و انتقالات بعدی خواهد بود. فیورنتینا دیروز تایید کرد که تمدید قرارداد این بازیکن به بن بست خورده آن هم در حالی که دو سال تا پایان قرارداد وی باقی مانده است.

به گزارش فوتبالی، ولاهوویچ پیشنهاد دستمزد سالانه پنج میلیون یورو را رد کرده است، مبلغی که باعث می شد تا به پردرآمدترین بازیکن تاریخ باشگاه فیورنتینا تبدیل شود اما به نظر می رسد که یوونتوس برای خرید این بازیکن دست به کار شده است که البته فیورنتینا مبلغ بالایی برای فروش این مهاجم خواهد خواست. تیم ایتالیایی در تابستان قبلی پیشنهاد 70 میلیونی اتلتیکو برای انتقال ولاهوویچ را رد کرد و درخواست مبلغ بالاتری را داشت.

گاتزتا دلوا اسپورت در روزهای اخیر گزارش داده است که یوونتوس برای جذب ولاهوویچ پیشنهاد انتقال قرضی با بند خرید اجباری 60 میلیون یورویی را داده یعنی دقیقا مشابه کاری که بیانکونری ها برای جذب کیه زا انجام داده بودند. این در حالیست که فیورنتینا درخواست 90 میلیون یورو نقد را برای خرید این مهاجم داشته است.  البته یووه تنها مشتری مهاجم صرب نیست بلکه گفته می شود که منچسترسیتی و تاتنهام نیز با دقت شرایط خرید این مهاجم را دنبال خواهند کرد تا برای تقویت خط حمله شان ستاره فیورنتینا را به ترکیبشان اضافه کنند.

4125

177 نظر