نشست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار شد/ برگزاری مزایده برای انتخاب کارگزار در روزهای آینده

نشست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار شد/ برگزاری مزایده برای انتخاب کارگزار در روزهای آینده

پایگاه خبری فوتبالی- اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفتند مزایده برای انتخاب کارگزار جدید باشگاه، طی روزهای آینده برگزار شود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، با مصوبه امروز (سه‌شنبه) هیئت مدیره باشگاه، مزایده برای انتخاب کارگزار جدید در روزهای آینده برگزار خواهد شد.

با توجه به استعفای جعفر سمیعی، هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز با حضور هر چهار عضو و به ریاست سیدمجید صدری که همزمان سرپرستی باشگاه را نیز بر عهده گرفته است، تشکیل جلسه داد که این نشست نزدیک به سه ساعت به طول انجامید.

بررسی شرایط باشگاه، بحث در ارتباط با مشکلات مالی باشگاه، تعهدات بین‌المللی، بازی‌ پیش رو در لیگ قهرمانان آسیا، شرایط سفر و اقامت تیم در عربستان، از موضوعات مطروحه در این نشست بود. از مهمترین موارد و مصوبات جلسه امروز هم باید به مسائل مربوط به برگزاری مزایده برای تعیین حامی مالی و کارگزار اشاره کرد.

هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از بررسی اسناد ارائه شده و با در نظر گرفتن کلیه شرایط، اختیار برگزاری مزایده را به سرپرست باشگاه داد و قرار بر این است که مزایده، ظرف روزهای آینده و پس از اطلاع‌رسانی گسترده‌ای که صورت می‌گیرد، برگزار شود.


6641

72 نظر