پرز و تصادف با ماشین هنگام لو دادن زمان آمدن امباپه به رئال مادرید!

پرز و تصادف با ماشین هنگام لو دادن زمان آمدن امباپه به رئال مادرید!

پایگاه خبری فوتبالی - رئال مادرید در پنجره نقل و انتقالاتی تابستان اخیر به دنبال خرید کیلیان امباپه بود اما در نهایت برای خرید این بازیکن با پی اس جی به توافق نرسید و با توجه به اینکه امباپه در سال آخر قراردادش با باشگاه پی اس جی قرار دارد، به نظر می رسد که ماه های آخر حضور او در این باشگاه در حال سپری شدن است.

به گزارش فوتبالی، فلورنتینو پرز، ریاست باشگاه رئال مادرید پس از بازی رئال مادرید و ویارئال، هنگامی که در حال خروج از ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بود، با ماشین خود یک تصادف کوچک داشت و علت این تصادف این بود که حواس پرز به هواداری که به او گفت "رئیس امباپه را بخر" پرت شد. پرز در جواب به او گفت:"سال آینده" بدین ترتیب به نظر می رسد که رئال مادرید در ماه ژانویه که امباپه می تواند با تیم های دیگر وارد مذاکره شود، با او به توافق خواهد رسید و در نهایت در تابستان سال آینده، کیلیان امباپه راهی سانتیاگو برنابئو خواهد شد.

رئال مادرید در تابستان گذشته چند پیشنهاد برای خرید امباپه ارائه داد که کمترینِ آن ها 160 میلیون یورو بود اما ناصر الخلیفی و مدیران پی اس جی تصمیم گرفتند تا امباپه را همچنان نگه دارند چرا که مثلث MNM شامل مسی، نیمار و امباپه برای آن ها ارزش بیشتری داشت.

1470

210 نظر