محمد بلبلی با دریافت رضایت نامه از استقلال جدا شد

محمد بلبلی با دریافت رضایت نامه از استقلال جدا شد

پایگاه خبری فوتبالی- محمد بلبلی بازیکن استقلال که مدتی است در پی جدایی از جمع آبی پوشان است، با دریافت رضایت نامه از این تیم جدا شد.

به گزارش فوتبالی، بلبلی که فصل گذشته و به صورت قرضی در نفت مسجدسلیمان توپ می‌زد، بعد از حضور در باشگاه استقلال، به خبرنگاران گفت که دنبال کارهای مربوط به رضایتنامه‌اش است تا از استقلال جدا شود.

 بلبلی پس از اینکه در لیگ نوزدهم تنها در چند بازی و به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت، در ابتدای لیگ بیستم برای کسب تجربه و به دست آوردن فرصت بیشتر جهت حضور در میادین، به صورت قرضی از جمع استقلالی ها جدا شد و به نفت مسجدسلیمان پیوست.

 این بازیکن 23 ساله در لیگ قبل، در 22 بازی برای مسجدسلیمانی ها به میدان رفت و در امر گلزنی و گلسازی ناکام بود و با پایان قرارداد قرضی اش، به استقلال بازگشت اما به نظر می رسید که بلبلی جایی در برنامه های فرهاد مجیدی ندارد به همین دلیل این بازیکن در پی گرفتن رضایت نامه اش از این تیم بود.

بالاخره پس از رایزنی هایی که این بازیکن با مدیریت سابق و جدید استقلال داشت، امروز موفق شد رضایت نامه اش را از این تیم بگیرد و به شکل رسمی از جمع آبی پوشان جدا شود. این بازیکن طی روزهای آتی تیم جدیدش را انتخاب خواهد کرد.۴۱۵۴

110 نظر