رحمتی:از زمان آمدن پاشازاده به استقلال تعجب کردم

رحمتی:از زمان آمدن پاشازاده به استقلال تعجب کردم

پایگاه خبری فوتبالی- کیانوش رحمتی معتقد است استقلال باید هر چه سریع‌تر یک مهاجم شش دانگ به خدمت بگیرد .

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، کیانوش رحمتی، هافبک سابق استقلال در ابتدای صحبت‌هایش در مورد مدیرعاملی مصطفی آجرلو گفت: باشگاه استقلال مدیری می‌خواهد که یک تجربه خوب در مدیریت عاملی داشته باشد و من فکر می‌کنم سردار آجرلو با شناختی که از ایشان دارم مدیریت خوبی دارند و جاهایی که بودند تلاش می‌کردند تیم‌شان موفق و بالای جدول باشد و یا حتی نگاه‌شان به قهرمانی بود و در کل این جا به جایی کاملا مثبت خواهد بود.

 او در خصوص حضور کوتاه پاشازاده در این باشگاه گفت: من فکر می‌کنم آقای پاشازاده هم از سرمایه‌های باشگاه استقلال هستند ولی ایشان زمانی به تیم اضافه شدند که کار آقای مددی در باشگاه تمام شده بود و من از آمدنشان تعجب کردم . فکر می‌کنم اگر آقای پاشازاده می‌خواستند بیایند یا باید با حکم وزیر می‌آمدند و یا صبر می‌کردند این تغییر و تحولات تمام می‌شد. حضور پاشازاده به عنوان معاون ورزشی کفه ورزشی مدیریت ما را بالا می‌برد. اصطلاحا ایشان زمان‌بندی حضورش خوب نبود ولی من فکر می‌کنم این جور پیشکسوتان با تجربه که تجربیات بالایی دارند، شخصیت استقلال را حفظ می‌کنند و به قول معروف کمک می‌کنند وجهه استقلال برگردد.

 او در خصوص شرایط بد زمین و محل تمرین استقلال گفت: به طور کلی خنده دار است این موضوعات؛ در لیگ ما یک سری تیم‌های میانه جدولی هستند مثل پیکان که زمین تمرین اختصاصی و سالن وزنه و استخر دارند و همه آنها کنار زمین است. استقلال از این چیزها محروم است و فکر می‌کنم ما که ورزش‌مان به صورت دولتی اداره می‌شود، اگر در بخش خصوصی بودیم بحث دیگری بود ولی وقتی کاملا دولتی اداره می‌شود، از این طرف باید حمایت هم از آنها در خور شان تیم باشد و آنها بتوانند با تمرکز فقط فکرشان فوتبال، پیشرفت و موفقیت باشد. نه اینکه بازیکن می‌رود مجموعه انقلاب و او را راه نمی‌دهند و این‌ها هم برای باشگاه بزرگ استقلال خوب نیست و هم اینکه بازیکنان سرخورده می‌شوند و نبود این امکانات علاوه بر بحث فنی در بحث ذهنی و روانی هم تاثیر می‌گذارد.

 او در خصوص خرید مهاجم برای این فصل  گفت: من گفته بودم که اگر استقلال بتواند شیمبا با اینکه ۳۷سال سن دارد را جذب کند، بهترین خرید استقلال است و هنوز هم سر حرفم هستم ولی او را نتوانستند جذب کنند و الان هم خرید مهاجم تمام کننده سرعتی حتی اگر خارجی‌ باشد، خیال تیم را بابت نوک حمله راحت می‌کند و به نظرم سریع باید اقدام شود.

 رحمتی در پایان در خصوص تمدید قرارداد با مجیدی گفت: در ورزش و فوتبال ما هیچ قراردادی به قوت خودش باقی نمی‌ماند و همیشه عملکر فرد باعث می‌شود او در آن جایگاه حفظ شود یا به جای بهتری برسد ولی هیچ‌وقت این قراردادها ضمانتی ندارد برای اینکه بمانی. آرزوی قلبی من این است استقلال با هر کادری نتیجه بگیرد ولی در فوتبال ایران تجربه نشان داده قراردادهای زمانی برای کادرفنی هیچ ضمانت اجرایی ندارد و فقط بستگی به عملکرد آن شخص دارد و در لیگ ما این مسئله طبیعی است.۴۱۵۴

83 نظر