رکورد منحصر به‌فرد مهاجم سابق لیورپول و بارسلونا

رکورد منحصر به‌فرد مهاجم سابق لیورپول و بارسلونا

پایگاه خبری فوتبالی - مهاجم اروگوئه ای سابق لیورپول و بارسلونا که اکنون در اتلتیکو مادرید توپ می زند، یک رکورد جالب و منحصر به ثبت رسانده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه های اسپانیایی، لوئیس سوارز مهاجم سی و چهار ساله باشگاه اتلتیکو مادرید اسپانیا که در جریان دیدار این هفته تیمش مقابل حریفی به نام ختافه در دقیقه هفتاد و هشت گلزنی کرد، اکنون موفق شده است که در طول دوران فوتبال حرفه‌ ای خود در تمامی دقایق یک مسابقه فوتبال یعنی از دقیقه یک تا دقیقه نود و جتی هفت دقیقه بعد از دقیقه نود که شامل وقت های تلف شده بازی ها نیز می باشد، گلزنی کند و رکوردی خاص برای خود به ارمغان بیاورد.

لوئیس سوارز در این رکورد، بیشترین تعداد گل هایش را در دقیقه هشتاد و دو به ثبت رسانده است. مهاجم اروگوئه ای در این دقیقه از مسابقاتی که حضور داشته، موفق به زدن چهارده گل شده است.

همچنین لوئیس سوارز سال گذشته پس از شش فصل حضور در نیوکمپ، از جمع آبی‌ اناری‌ها جدا شد و به اتلتیکو مادرید ملحق شد. مهاجم سابق لیورپول و بارسلونا با به ثمر رساندن بیست و یک گل در سی و دو بازی با پیراهن تیم اتلتیکو مادرید، تبدیل به یکی از اصلی‌ ترین ارکان قهرمانی راه راه پوشان مادریدی در رقابت‌ های لالیگا در فصل گذشته شد.

9404

182 نظر