عکس؛ پسری که برای دیدن رونالدو مدرسه را رها کرد و او را ندید!

عکس؛ پسری که برای دیدن رونالدو مدرسه را رها کرد و او را ندید!

پایگاه خبری فوتبالی - شب گذشته منچستر یونایتد در بازی خود در جام اتحادیه با نتیجه یک بر صفر در ورزشگاه اولدترافورد مغلوب وستهام یونایتد شد و بدین ترتیب از دور رقابت ها کنار رفت.

به گزارش فوتبالی، اوله گونار سولشر برای این بازی به کریستیانو رونالدو استراحت داده بود و خبری از فوق ستاره پرتغالی در لیست شیاطین سرخ نبود و از قبل هم مشخص بود که رونالدو در این بازی حضور نخواهد داشت چرا که سولشر برای استراحت دادن به رونالدو، به این دلیل که او برای بازی های مهم تر آماده باشد، او را از لیست منچستر یونایتد برای بازی مقابل وستهم خط زده بود.

اما در بازی دیشب یک هوادار با یک پلاکارد جالب در اولدترافورد حضور داشت و روی آن نوشته بود:" من برای دیدن بازی رونالدو مدرسه را رها کردم" در واقع به نظر می رسد که این پسر هوادار منچستر یونایتد برای اینکه بازی کریستیانو رونالدو را ببیند، به کلاس مدرسه خود نرفته است و در آن ساعت به جای رفتن به کلاس درس، به ورزشگاه اولدترافورد آمده است!

البته که کریستیانو رونالدو به طور کلی در این بازی حضور نداشت و منچستر یونایتد بدون حضور رونالدو شکست خورد تا این هوادار علاوه بر نرفتن به کلاس مدرسه، رونالدو را هم نبیند و تیم محبوبش شکست بخورد.

1470

366 نظر