رد پیشنهاد مادریدی ها توسط کریستیانو رونالدو

رد پیشنهاد مادریدی ها توسط کریستیانو رونالدو

پایگاه خبری فوتبالی - گفته می شود ستاره پرتغالی پیش از بازگشت به منچستر یونایتد در این تابستان، پیشنهاد غول های لالیگایی را رد کرده بوده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رادیو کادنا سر اسپانیا، کریستیانو رونالدو، بازیکن ۳۶ ساله پرتغالی در روز پایانی پنجره نقل و انتقالاتی یوونتوس را ترک کرد و به جمع شیاطین سرخ بازگشت. باشگاهی که آن جا را دوازده سال پیش به مقصد رئال مادرید ترک کرده بود. با این حال، طبق این گزارش، خورخه مندس، مدیر برنامه فوق ستاره پرتغالی در این تابستان در تلاش برای برگرداندن موکلش به لالیگا بوده است.

امکان بازگشت به رئال مادرید میسر نشد و بارسلونا نیز توانایی مالی انجام چنین انتقالی را نداشت، بنابراین از اتلتیکو مادرید به عنوان تنها گزینه مهاجم پرتغالی در صورت بازگشت به اسپانیا نام برده می شد. طبق این گزارش، رونالدو هیچ علاقه ای به پیوستن به این تیم نداشت و قهرمانان لالیگا نیز قصد نداشتند اسطوره رقیب همشهری خود را جذب کنند و به همین علت منصرف شدند.

در نهایت کریستیانو رونالدو با شیاطین سرخ به توافق رسید و سریعا در تیم اوله گونر سولشر جای خود را پیدا کرد و موفق شد در سه بازی مقابل نیوکاسل، یانگ بویز و وستهام، چهار گل به ثمر برساند.

9404

1702 نظر