عجیب مثل هوادار برنتفورد؛ انتقاد از قدوس در شب درخشش سامان

عجیب مثل هوادار برنتفورد؛ انتقاد از قدوس در شب درخشش سامان

پایگاه خبری فوتبالی- هواداران فوتبال در انگلیس، واقعا آدم‌های عجیبی هستند!

به گزارش فوتبالی، حتما خاطرتان هست که در ماههای آخر حضور علیرضا جهانبخش در برایتون، عده‌ای از هواداران این تیم، شدیدا علیه وینگر ایرانی تیمشان موضع گرفته بودند و علیرضا را مسبب اصلی ناکامی تیمشان می‌دانستند و برایشان فرقی نمی‌کرد که جهانبخش چند دقیقه در ترکیب برایتون بازی کرده است.

حالا این موضوع به شکل دیگری برای سامان قدوس تکرار شده است. در شرایطی که او در بازی دیشب برنتفورد مقابل اولدهام اتلتیک در جام اتحادیه فوتبال انگلیس، دو پاس گل داد و یکی از بهترین نفرات تیمش بود، یکی از هواداران برنتفورد، در صفحه توئیترش شدیدا از بازیکن ایرانی برنتفورد انتقاد کرده و گفته برایش زور دارد که باشگاه محبوب او، پولش را صرف خرید چنین بازیکنی کرده است.

او در ادامه توئیتش به این نکته اشاره کرده که درست است که قدوس در بازی دیشب 2 پاس گل داده اما باید این نکته را در نظر داشت که حریف برنتفورد، تیمی در دسته دوم فوتبال انگلیس و قدوس کار خاصی انجام نداده! و هافبکهای دیگر برنتفورد، به مراتب بهتر از سامان هستند.

از دید منتقد قدوس، سامان یک بازیکن کند و فوق‌العاده معمولی است که مدارک زیادی برای اثبات اشتباه برنتفورد در جذب چنین بازیکنی وجود دارد!


1984

345 نظر