حضور داوران خسته در مرحله نهایی دور رفت لیگ فوتبال ساحلی؟!/ قاضیانی که با اتوبوس به یزد رفتند

حضور داوران خسته در مرحله نهایی دور رفت لیگ فوتبال ساحلی؟!/ قاضیانی که با اتوبوس به یزد رفتند

پایگاه خبری فوتبالی- مدیر تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی گفت: داوران فوتبال ساحلی چگونه بدون استراحت شب قبل از بازی می توانند تمرکز لازم را برای قضاوت مرحله نهایی لیگ برتر داشته باشند؟

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، دور رفت مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی در حالی قرار است امروز در شهر یزد بین تیم های پارس جنوبی بوشهر با گلسا پوش یزد و اردکان یزد با شاهین خزر رودسر برگزار شود که داوران این دیدارها با اتوبوس راهی شهر یزد شده اند.

اکبر فرید مدیر تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی در این راستا به خبرنگار ورزشی فارس اظهار داشت:  شب گذشته جلسه قبل از بازی مرحله نهایی لیگ برتر برگزار شد که متاسفانه هنوز داوران این دیدارها به محل برگزاری مسابقات نرسیده بودند.

وی تاکید کرد:  این چه برنامه ریزی است که سازمان لیگ و کمیته فوتبال ساحلی دارد؟ باشگاهها بدون توقع و به خاطر عشق و علاقه ای که دارند میلیاردی هزینه می کنند اما متاسفانه سازمان لیگ و کمیته فوتبال ساحلی بی توجه هستند. قرار است بازی حساس و مهمی از دور رفت مرحله نهایی برگزار شود که تا این لحظه داوران این دیدارها به محل برگزاری مسابقات نرسیده اند.

فرید ادامه داد: داوران این دیدارها شب قبل از بازی باید استراحت کامل داشته باشند اما متاسفانه شب را در اتوبوس گذرانده اند. مگر می شود در چنین مرحله حساس و مهمی سازمان لیگ و کمیته فوتبال ساحلی اینقدر نسبت به این رشته بی تفاوت و کم لطف باشند؟ مگر قیمت بلیت هواپیما چقدر است که سازمان لیگ نتوانسته برای داوران خریداری کند؟

مدیر تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی تصریح کرد: داوران خسته چگونه باید امروز تمرکز  لازم را داشته باشند؟ حمید متین مقدم داور بین المللی فوتبال ساحلی کشور یکی از داورانی است که باید قضاوت کند. در کجای دنیا با یک داور بین المللی چنین برخوردی می کنند؟ چرا مسئولان فدراسیون فوتبال به موضاعات فوتبال ساحلی ورود نمی کنند؟ فوتبال ساحلی  همیشه باعث بر افراشته شدن پرچم جمهوری اسلامی در میادین بین المللی بوده است. ۴۱۵۴

28 نظر