ذره‌بین عربستانی‌ها و اماراتی‌ها روی ترابی

ذره‌بین عربستانی‌ها و اماراتی‌ها روی ترابی

پایگاه خبری فوتبالی- هافبک ملی‌پوش پرسپولیس به دو دلیل مختلف مورد توجه فوتبالدوستان عربستانی و همچنین اماراتی قرار گرفته است.

به گزارش فوتبالی، صحبتهای مهدی ترابی درباره سخت بودن بازی با الهلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و انگیزه پرسپولیس برای پیروزی در این بازی بازتاب زیادی در صفحات توئیتری عربستانی داشته منتهی نکته جالب، توئیتی است که یکی از طرفداران الهلال درباره گلزن پرسپولیس به استقلال تاجیکستان منتشر کرده و با اشاره به قرار گرفتن این بازیکن در تیم منتخب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، از او به عنوان خطرناکترین بازیکن پرسپولیس نام برده و آمار او در رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان را بازنشر کرده و گفته که الهلال باید حواسش به هافبک چپ پرسپولیس باشد.

توئیت جالب دیگر درباره ترابی، البته هیچ ارتباطی به بازی پرسپولیس و الهلال ندارد و یک کاربر اماراتی که طرفدار تیم الشارجه است درباره این بازیکن توئیت زده است.

این هوادار بعد از بازی شکست تیمش مقابل شباب الاهلی – مهدی قایدی در این بازی نمایش بسیار خوبی داشت و به عنوان بهترین بازیکن هفته چهارم لیگ امارات از دید اکثر رسانه‌های این کشور انتخاب شد – به این موضوع اشاره کرده که مهدی ترابی به لحاظ کیفیت بازی و تکنیک هیچ چیزی کمتر از قایدی ندارد و باشگاه شارجه باید به دنبال جذب هافبک پرسپولیس باشد.


1984

124 نظر