اسطوره بایرن‌مونیخ در واکنش به نتایج اخیر باواریایی‌ها: خارق‌العاده‌اند!

اسطوره بایرن‌مونیخ در واکنش به نتایج اخیر باواریایی‌ها: خارق‌العاده‌اند!

پایگاه خبری فوتبالی - اسطوره فوتبال آلمان و پیشکسوت باواریایی‌ ها به تمجید از عملکرد این تیم پرداخته است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه آلمانی اسکای ۹۰، بایرن مونیخ بعد از کسب یک تساوی برابر بروسیا مونشن گلادباخ، به روند پیروزی‌ های خود ادامه داد و حالا شانس اصلی فتح بوندسلیگا به حساب می‌ذآید. طبق این گزارش، لوتار ماتئوس، اسطوره مانشافت و باواریایی ها درباره عملکرد مونيخی ها تا بدین جای فصل می‌ گوید:

"بایرن مونیخ تیم خارق العاده ای است. آن‌ ها مدت زیادی است که در فوتبال آلمان به موفقیت می‌ رسند. با تمام احترام به دورتموند، لایپزیش، مونشن گلادباخ و لورکوزن، ۱۳ یا ۱۴ بازیکن اصلی بایرن مونیخ بهترین‌ های لیگ هستند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، آن‌ ها شانس قهرمانی خواهند بود. البته آن‌ ها در لیگ قهرمانان اروپا هم یکی از مدعیان اصلی هستند."

قهرمان جام جهانی ۱۹۹۰ با مانشافت صحبت هایش را این طور ادامه می‌ دهد:

"مزیت بایرن مونیخ نسبت به باقی تیم‌ ها این است که بازیکنان آن‌ ها سال‌ های زیادی کنار هم بازی کرده‌ اند. یک یا دو خرید جدید مثل اوپامکانو وجود دارد که البته او هم با نبردهایش برای عقب زمین بایرن مونیخ ضروری است. یاشوا کیمیش، توماس مولر و لئون گورتسکا سال‌ های زیادی در بایرن مونیخ موفق بوده‌ اند و همدیگر را چشم بسته هم پیدا می‌ کنند. این مسأله در بازی برابر بوخوم، بارسلونا و لایپزیش مشخص بود."

گفتنی است بایرن مونیخ بعد از کسب پیروزی پر گل در بازی خود برابر بوخوم، بار دیگر به صدر جدول بوندسلیگا بازگشت.

9404

89 نظر