تغییرات مدیریتی در پرسپولیس؛ رفت تا بعد از بازی با الهلال

تغییرات مدیریتی در پرسپولیس؛ رفت تا بعد از بازی با الهلال

پایگاه خبری فوتبالی- وزارت ورزش و جوانان چه زمانی به تغییرات مدیریتی پرسپولیس ورود خواهد کرد؟

به گزارش فوتبالی، با استعفای جعفر سمیعی، مدیرعامل سابق پرسپولیس، مجید صدری به عنوان سرپرست و تا زمان انتخاب جانشین سمیعی، کارهای این باشگاه را انجام خواهد داد.

جعفر سمیعی هرچند مدیری غیرورزشی بود، اما در مدت حدود 10 ماه فعالیتش در این باشگاه فضایی آرام و به دور از حاشیه را ایجاد کرد و از معدود مدیران عامل باشگاه پرسپولیس بود که از مصاحبه و جنجال فراری بود و توانست عملکرد موفقی در این باشگاه داشته باشد.

در شرایطی که پرسپولیس تا کمتر از یکماه دیگر، در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، بازی بسیار مهمی با الهلال عربستان دارد، ظاهراً وزارت ورزش هنوز تصمیمی در خصوص انتخاب مدیرعامل آینده قرمزها نگرفته و صدری همچنان به عنوان سرپرست، امور باشگاه را تا آن بازی و حتی بعد از دیدار با الهلال، برعهده خواهد داشت و وزارت ورزش هر تصمیمی که برای کادر مدیریتی پرسپولیس داشته باشد، آن را بعد از بازی پرسپولیس و الهلال موکول خواهد کرد و در صورت صعود پرسپولیس به مرحله نیمه‌نهایی، شاید تغییرات احتمالی در پرسپولیس، باز هم به تعویق بیفتد.

برخی خبرها حاکی از این است در صورتی که وزارت ورزش برخی گزینه‌ها را مدنظر قرار داده و مذاکرات ابتدایی هم به صورت غیرمستقیم با چند مدیر ورزشی و سیاسی صورت گرفته و به نظر می‌رسد افرادی که سابقه حضور در باشگاه پرسپولیس را داشته‌اند، گزینه‌های جانشینی سمیعی محسوب می‌شوند. محمد دادگان، محمدحسین‌نژاد فلاح، محمد آخوندی، علی‌اکبر طاهری، حبیب کاشانی،حسین خبیری و مهدی محمد نبی از جمله افرادی هستند که نام آن‌ها برای این مدیرعاملی پرسپولیس مطرح شده اما برخی از آن‌ها با مشکل بازنشستگی و شاغل بودن در شورای شهر مواجه‌اند و شاید تنها بتوانند به عنوان عضو هیات مدیره، به پرسپولیس کمک کنند.

روزنامه فرهیختگان امروز در مطلبی مدعی شد که مجید صدری سرپرست و رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در یک محفل خصوصی اعلام کرده شانسی برای مدیرعاملی این باشگاه ندارد اما گفته می شود این مدیر باتجربه سابق شرکت همراه اول حتما در ترکیب مدیریتی آینده قرمزها حضور خواهد داشت و دلیل آن نیز پول های قرض شده از سوی او برای انجام امور مالی باشگاه و قرارداد با کارگزار جدید خواهد بود.

7655

91 نظر