تمجید ویژه پیولی از ربیچ: در غیاب ایبرا و ژیرو به تیم کمک می‌کند

تمجید ویژه پیولی از ربیچ: در غیاب ایبرا و ژیرو به تیم کمک می‌کند

پایگاه خبری فوتبالی - سرمربی میلانی ها می گوید تیمش برای کسب پیروزی به تورین رفته بود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه های ایتالیایی، شاگردان استفانو پیولی موفق شدند با جبران گل دقیقه 4 بازی، با حداقل امتیاز تورین را به مقصد سن سیرو ترک کنند.

در ادامه، مصاحبه پیولی با رسانه های ایتالیا پس از پایان بازی با یوونتوس را می خوانید.

تساوی 1-1 در تورین برابر یووه…؟ 

"برای پیروزی بازی به این جا آمده بودیم. در دقایق ابتدایی یووه بهتر از ما بود و سپس ما بهتر شدیم و قطعا در نیمه دوم خیلی بهتر بودیم. برای پیروزی تلاش کردیم و این یک عملکرد مثبت است."

دو گل و دو پاس گل ربیچ در سه بازی اخیر برابر لاتزیو، لیورپول و یووه…؟ 

"من هر روز به او اعتبار می دهم، او شدیدا تلاش و کیفیت بسیار عالی ای دارد و در تمام پست ها و نقش ها بازی می کند و با توجه به نبود اولیویه و ایبرا، در حال کمک کردن به تیم بوده و جای خالی آن ها را پر کرده است. فکر می کنم که او دارای ویژگی هایی است که می تواند برای موفقیت در بازی ها به ما کمک کند."

آیا قبول دارید که این میلان با هوش تر از فصل اخیر است؟

"بله، این چیزی است که من هم به تیم گفته ام؛ ما باید هوشیار باشیم. سال گذشته برای پیروزی در چنین بازی هایی تقریبا به یک معجزه نیاز بود اما امسال می دانیم که می توانیم آن ها را شکست بدهیم و حتی امشب جسورانه نشان دادیم که قصد پیروزی داریم."

رشد بازیکنان جوان تیم…؟ 

"از این وضعیت بسیار خوشحالم، من همیشه شاهد در دسترس بودن و انگیزه ای عالی برای عبور از لحظات سخت بوده ام. آن ها بچه های سخت کوش و با کیفیتی هستند و وقتی با چنین فداکاری هایی بازی می کنند، قطعا نتیجه حاصل می شود."

9404

35 نظر