سرنوشت مربیگری علی دایی در ترکیه رقم می‌خورد؟

سرنوشت مربیگری علی دایی در ترکیه رقم می‌خورد؟

پایگاه خبری فوتبالی - نام ستاره فوتبال ایران با دعوت باشگاه بشیکتاش از علی دایی دوباره برای مربیگری در خارج از کشور مطرح شده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبرورزشی، رییس باشگاه بشیکتاش چند وقت پیش که تیم نساجی در ترکیه اردو زده بود از ساکت الهامی که همشهری علی دایی است پرسید علی در حال حاضر چه می‌کند؟ وقتی ساکت الهامی سکوت کرد و گفت اکنون مشغول کاری نیست تعجب کرد و گفت فوتبال شما باید بیشترین استفاده را از علی دایی ببرد و...

به چند ماه نکشید که باشگاه بشیکتاش از علی دایی برای تماشای یکی از بازی‌های این تیم در لیگ قهرمانان اروپا دعوت کرد. شاید این دیدارها منجر به فعالیت علی دایی در فوتبال ترکیه شود. او عاشق فوتبال و کار در زمین است و بدون شک در سال‌های اخیر که دور از فوتبال بوده رنج دوری از فوتبال او را ناراحت کرده است! دایی بارها اعلام کرده علاقه‌ای به پشت میزنشینی و کار مدیریت در فوتبال ندارد و بیشتر مایل است در زمین و به عنوان مربی فعالیت کند.

علی دایی که سرمربیگری در تیم ملی فوتبال ایران را تجربه کرده هیچ بعید نیست با پیشنهاد باشگاه بشیکتاش مواجه شود. هرچند باید منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقاتی در آینده رخ می‌دهد؟


1470

118 نظر