موافقت کارگزار سابق پرسپولیس با پرداخت جریمه پست جنجالی

موافقت کارگزار سابق پرسپولیس با پرداخت جریمه پست جنجالی

پایگاه خبری فوتبالی- چه کسی جریمه پست جنجالی صفحه اینستاگرام باشگاه پرسپولیس را پرداخت خواهد کرد؟

به گزارش فوتبالی، در حالی که باشگاه پرسپولیس به دلیل یک پست اینستاگرامی علیه هندی‌ها، از سوی کمیته انضباطی ای اف سی به پرداخت 17 هزار و 500 دلار محکوم شده بود حالا خبر می‌رسد بالاخره شرکت آتیه پیرداز پذیرفته است تا این مبلغ جریمه را به ای اف سی بپردازد.

در رای کنفدراسیون آسیا، باشگاه پرسپولیس علاوه بر پرداخت 17 هزار و 500 دلار جریمه نقدی به برگزاری یک بازی بدون حضور تماشاگر نیز بعد از اتمام پاندمی کرونا محکوم شد که هنوز مشخص نیست آیا باشگاه بر سر این موضوع خسارتی را از شرکت آتیه دریافت خواهد کرد یا نه.

سیدمجید صدری رییس هیات مدیره پرسپولیس این خبر که خبر که کارگزار سابق قرمزها قبول کرده جریمه باشگاه پرسپولیس به خاطر پست جنجالی هنگام سفر به هند را پرداخت کند را تائید کرد اما توضیحی درباره بخش دوم جریمه این باشگاه که می تواند یک ضرر مالی بزرگ برای پرسپولیس به همراه داشته باشد، نداد.

یکی از مواردی که باعث شد اقاله قرارداد میان باشگاه پرسپولیس و کارگزارش به تاخیر بیفتد، عدم پذیرش و پرداخت جریمه از سوی شرکت آتیه داده پرداز بود که گویا طرفین بالاخره درباره این موضوع با یکدیگر به توافق رسیدند.

بد نیست به این نکته اشاره کنیم پست جنجالی صفحه اینستاگرام پرسپولیس در زمانی منتشر شد که ارکان بخش رسانه‌ای باشگاه در راه هند بودند و آن پست بدون دخالت و نظر باشگاه، منتشر شده بود.

7655

56 نظر