عاشوری: قلعه‌نویی گفت بازی تدارکاتی نداریم/ باید ذهنیت‌ها را کنار بگذاریم

عاشوری: قلعه‌نویی گفت بازی تدارکاتی نداریم/ باید ذهنیت‌ها را کنار بگذاریم

پایگاه خبری فوتبالی- هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: هم ما و هم داوران اگر ذهنیت‌ها را کنار بگذاریم راحت‌تر کار می‌کنیم.

به گزارش فوتبالی، علی‌اصغر عاشوری پس از تساوی گل‌گهر مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: یکی از تیم‌هایی هستیم که زود و ‌پرفشار تمرینات را شروع کردیم و امیر قلعه‌نویی به این مساله اعتقاد دارد.

هافبک گل‌گهر تصریح کرد: بعد از اردوی سیرجان این بازی دوستانه را برایمان تدارک دیدند. البته برای ما مثل بازی رسمی است. از همان روز اول که شروع کردیم قلعه‌نویی گفت هیچ بازی تدارکاتی نداریم. به همین خاطر در بازی گل، اعتراض و همه چیز داشتیم. این‌ها دعوا نیست. ضربان‌ بالا است، من حرفی می‌زنم و دوست من چیزی می‌گوید که در فوتبال طبیعی است.

وی در مورد اینکه هجمه‌هایی علیه تیم‌های صنعتی مانند گل‌گهر در‌مورد ریخت و پاش در نقل و انتقالات ایجاد شد، گفت: واقعا اینطور نیست. در فضای مجازی خیلی حرف‌های غیر واقعی گفته می‌شود. روند معقولی است و قراردادهای ما نسبت به دیگر تیم‌های صنعتی خیلی بالا نیست.

عاشوری در مورد اینکه با توجه به صحبت‌های خانزاده آیا روی تیم‌های قلعه‌نویی از نظر داوری ذهنیت منفی وجود دارد، اظهار داشت: خود قلعه‌نویی خودش گفت دیگر در مورد داوری صحبت نمی‌کنم تا فشار هم از روی تیمم برداشته شود و هم از روی داوران، یعنی هیچ ذهنیتی نداشته باشند. هم تیم ما و هم داوران، اگر ذهنیت‌ها را کنار بگذاریم خیلی راحت‌تر کار می‌کنیم. باید تمرکزمان را روی بار فنی خودمان بگذاریم که مطمئنا حرف‌هایی برای گفتن داریم.

وی در مورد اینکه آیا گل‌گهر امسال می‌تواند به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا برسد، گفت: از روز اول سعی می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. باید ببینیم قسمت چه می‌شود.

۴۱۵۴