مهاجم یوونتوس: فشاری برای پر کردن جای رونالدو حس نمی‌کنم

مهاجم یوونتوس: فشاری برای پر کردن جای رونالدو حس نمی‌کنم

پایگاه خبری فوتبالی - مویس کین مهاجم یوونتوس مدعی است که هیچ فشاری برای جانشینی کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی در تورین حس نمی‌کند. 

به گزارش فوتبالی، یوونتوس در روزهای آخر پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی پر کار عمل کرد. آن‌ها با مبلغ بیست میلیون پوند کریستیانو رونالدو را به منچستریونایتد فروختند و پس از تنها چند ساعت، مویس کین را به خدمت گرفتند. کین در سال 2019 به اورتون پیوست، اما نتوانست خودش را در گودیسون پارک اثبات کند. پس از آن، به پاریسن ژرمن قرض داده شد و موفق به زدن 17 گل در 41 بازی برای پاریسی‌ها شد. 

به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، کین در کنفرانس مطبوعاتی گفت: "اصلا فشاری برای پر کردن جای کریستیانو رونالدو حس نمی‌کنم. فقط می‌خواهم به تیمی که در آن بزرگ شدم و خاطرات خیلی خوبی دارم، کمک کنم تا به اهدافش برسد. فقط می‌خواهم بازی کنم و هیچ فشاری نیست. فقط زمانی که پیراهن یوونتوس را بر تن می‌کنم احساس مسئولیت دارم."

کین باید با آلوارو موراتا برای بازی کردن نوک خط حمله بیانکونری رقابت کند. او در دیدار مقابل ناپولی که با نتیجه 2-1 به سود ناپل به پایان رسید، تنها 8 دقیقه بازی کرد و در بازی بانوی پیر در لیگ قهرمانان اروپا مقابل مالمو، 22 دقیقه به میدان رفت.

4416