دو تعویض طلایی آنچلوتی که سه امتیاز را برایش به ارمغان آورد

دو تعویض طلایی آنچلوتی که سه امتیاز را برایش به ارمغان آورد

پایگاه خبری فوتبالی - رئال مادرید در هفته اول از دور گروهی این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا موفق شد با نتیجه 1 بر 0 اینتر را در ورزشگاه سن سیرو شکست دهد و بدین ترتیب شروع خوبی در چمپیونزلیگ 2021/22 داشت.

به گزارش فوتبالی، به طور کلی در این بازی اینتر هم موقعیت های زیادی برای رسیدن به دروازه رئال مادرید داشت و شرایط به گونه ای بود که احتمال باز شدن دروازه تیم کارلو آنچلوتی و شکست رئال مادرید در بازی اول خود وجود داشت. کارلو آنچلوتی برای اینکه گره بازی را باز کند و تیمش بتواند دروازه اینتر را باز کند، در اواسط نیمه دوم دست به دو تعویض طلایی زد که همان تعویض ها بازی را برایش درآوردند و یکی از آن ها پاس گل داد و دیگری گل زد.

در واقع آنچلوتی تصمیم گرفت رودریگو را به جای لوکاس وازکز وارد زمین کند و از طرفی دقایقی بعد ادواردو کاماوینگا را جایگزین لوکا مودریچ کرد.

در دقیقه 90 بازی، ادواردو کاماوینگا پاس‌گل داد و رودریگو گل زد تا تک گل سه امتیازی رئال مادرید در این بازی توسط دو تعویض طلایی کارلو آنچلوتی ساخته و پرداخته شده باشد. این تعویض ها می تواند نکته مثبتی برای کارلو آنچلوتی باشد و تمجید رسانه ها و هواداران را به همراه داشته باشد.

1470

291 نظر