شروع ضعیف مسی و رونالدو در لیگ قهرمانان با تیم‌های جدید(عکس)

شروع ضعیف مسی و رونالدو در لیگ قهرمانان با تیم‌های جدید(عکس)

پایگاه خبری فوتبالی - لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در پنجره اخیر نقل و انتقالات تابستانی تیم های خود را عوض کردند و لیونل مسی با اتمام قرارداد خود از بارسلونا راهی پاریسن ژرمن شد و از طرفی کریستیانو رونالدو هم در آخرین روز های نقل و انتقالاتی تصمیم به ترک یوونتوس گرفت و در نهایت به منچستر یونایتد پیوست و دومین دوره حضور خود در این تیم را رقم زد.

به گزارش فوتبالی، اکنون که اولین هفته از دور گروهی این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا برگزار شده است، می بینیم که هم لیونل مسی و هم کریستیانو رونالدو در تیم های جدید خود عملکرد ضعیفی داشته اند چرا که نه منچستر یونایتد و نه پاریسن ژرمن، هیچ‌کدام نتوانستند اولین بازی خود را در هفته اول چمپیونزلیگ با پیروزی پشت سر بگذارند و هر دو مقابل تیم هایی کم نام و نشان در کسب پیروزی ناکام ماندند.

منچستریونایتد علی‌رغم گلزنی کریستیانو رونالدو بازی خود را با نتیجه 1 بر 2 مقابل یانگ بویز باخت و پاریسن ژرمن هم مقابل کلوب بروژ به تساوی یک بر یک رسید و مسی عملکرد ضعیفی در این بازی داشت.

کریستیانو رونالدو و لیونل مسی دو گلزن برتر تاریخ رقابت های لیگ قهرمانان اروپا هستند و باید دید که عملکرد آن ها در هفته های پیش‌رو چگونه خواهد بود.

1470

1760 نظر