انتقاد عجیب از سردار آزمون به خاطر نمایش خوب مقابل چلسی!

انتقاد عجیب از سردار آزمون به خاطر نمایش خوب مقابل چلسی!

پایگاه خبری فوتبالی - برخی منتقدان فوتبال روسیه به عملکرد سردار آزمون در بازی با چلسی انتقادهایی را وارد دانستند و معتقد بودند که سردار باید در جریان بازی تعویض می‌شد!

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبرورزشی، این در حالی بود که سردار آزمون در نوک خط حمله زنیت نمایش خوبی در برابر چلسی داشت. او یک موقعیت خوب برای جیوبا ساخت که می توانست تبدیل به گل شود. از سویی هیچ گاه از کناره ها توپ برای سردار آزمون ارسال نشد که این مهاجم با ضربه سر دروازه تیم چلسی را تهدید کند. 

سماک سرمربی تیم زنیت متوجه این انتقادات شد و در پاسخ به عدم تعویض سردار آزمون در جریان بازی به سایت باشگاه زنیت گفت: ما روی سرعت سردار آزمون حساب کرده بودیم و فرصت‌های خوبی هم داشت. یک پاس عالی داشت و شانس عالی گلزنی ایجاد کرده بود. اگر می‌خواستیم آزمون را تعویض کنیم بازیکنی نیاز داریم که برای این بازی مناسب باشد. اگر بخواهیم درباره خط حمله صحبت کنیم فقط دو مهاجم داریم و گزینه‌های زیادی پیش روی ما نیست. البته هنگام دریافت توپ‌ها به سردار نیاز داشتیم. او می‌تواند از لحظه‌ها خوب استفاده کند. آزمون بازیکنی گلزن است و با سرش خوب بازی می‌کند. در چنین شرایطی تعویض آزمون فایده‌ای نداشت. شکست یک بر صفر برابر چلسی نتیجه‌ای منطقی بود. آنها تیم برتر میدان بودند. ما هم موقعیت‌های خوب داشتیم اما هر تیمی گل بزند برنده است.»

گویی سردار آزمون در همه بازی ها باید در نوک خط حمله تیم زنیت گل بزند در غیر این صورت با هر نمایشی بازی او مورد انتقاد واقع خواهد شد.


1470

112 نظر