ستاره فرانسوی رئال مادرید: همیشه آرزوی برنده شدن توپ طلا را داشتم

ستاره فرانسوی رئال مادرید: همیشه آرزوی برنده شدن توپ طلا را داشتم

پایگاه خبری فوتبالی - کریم بنزما ستاره فرانسوی رئال مادرید تائید کرد که او در مقطعی از دوران فوتبالی‌اش، آرزوی برنده شدن جایزه توپ طلا را داشته است. 

به گزارش فوتبالی، در زمان اوج کریستیانو رونالدو و لیونل مسی، دو فوق ستاره فوتبال، جایزه توپ طلا همیشه بین این دو تقسیم می‌شد و برنده شدن این عنوان توسط یک بازیکن غیر از این دو، غیرممکن بود. 

به نقل از سایت مارکا، چهارشنبه شب از ساعت 23:15 به وقت تهران، دو تیم اینتر و رئال مادرید از چهارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سن سیرو به مصاف هم خواهند رفت. بنزما که سابقه 4 بار فتح لیگ قهرمانان را دارد، در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت: "برای من لیگ قهرمانان یک تورنمنت بسیار مهم و پرفشار بوده است. از نظر من تیم مدعی وجود ندارد. در زمین یک تیم فکر می‌کند که می‌تواند پیروز شود، اما در نهایت یک تیم دیگر برنده می‌شود. ما تیم خوبی داریم و می خواهیم برای قهرمانی تلاش کنیم." 

بنزما همچنین درباره جایزه توپ طلا گفت: "رویای برنده شدن توپ طلا باعث نشد تا بی خوابی بکشم، اما باید بگویم که این جایزه، رویای هر بازیکنی است. هدف من، تنها کمک کردن به تیم است، اما از برنده شدن جایزه توپ طلا، بدم نمی‌آید."

4416

169 نظر