احتمال خروج ستاره بلژیکی کهکشانی‌ها در ژانویه/ یوونتوس آماده است!

احتمال خروج ستاره بلژیکی کهکشانی‌ها در ژانویه/ یوونتوس آماده است!

پایگاه خبری فوتبالی - بحث خروج ستاره بلژیکی کهکشانی ها از مادرید و احتمال پیوستنش به جمع تورینی ها بار دیگر در محافل خبری اروپا داغ شده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه های ایتالیایی و اسپانیایی، یوونتوس می تواند ادن هازارد را در بازار نقل و انتقالات ژانویه به صورت قرضی جذب کند زیرا رئال مادرید خود را برای جدایی این ستاره بلژیکی آماده می کند و این موضوع را به اطلاع مدیر برنامه های این بازیکن نیز رسانده است.

بیانکونری ها در آخرین پنجره نقل و انتقالات پس از جدایی کریستیانو رونالدو به دنبال انتقال هازارد بودند. در آن زمان نشریه مارکا گزارش داد یوونتوس هازارد را جایگزینی عالی برای فوق ستاره پرتغالی خود می داند و در حال ارائه پیشنهاد انتقال قرضی به سران مادریدی هستند.

با این حال، بازیکن بلژیکی در پایتخت اسپانیا ماند و برای بازی کردن به مبارزه ادامه داده ولی پیش بینی می شود یکی از خروجی های تیم رئال مادرید در پنجره نقل و انتقالات زمستانی می باشد.

فرم ضعیف ادن هازارد از زمان ورود در دو فصل پیش، در دیدگاه کارلو آنچلوتی او را خوب نشان نداده و سرمربی ایتالیایی از بازیکنان دیگر برای رسیدن به نتیجه دلخواه خود استفاده می کند. این موضوع باعث شده که در صورت رسیدن پیشنهاد در ژانویه، بازیکن بلژیکی بتواند باشگاه را ترک کند.

گفته می شود مادرید در حال حاضر به دنبال قرض دادن ادن هازارد و صرفه جویی مقداری پول با عدم پرداخت دستمزد این بازیکن می باشد و این به یوونتوسی ها فرصت می دهد تا بازیکن مشهور دیگری را به ترکیب خود اضافه کنند.

هازارد ممکن است در اسپانیا با مشکل روبرو شود؛ با این حال، یک چالش و یک محیط جدید می تواند بار دیگر او را به شرایط ایده آل خود بازگرداند.

9404

213 نظر