اسکوچیچ مدافع مدنظرش را پیدا کرد

اسکوچیچ مدافع مدنظرش را پیدا کرد

پایگاه خبری فوتبالی - امید نورافکن یکی از خوب های تیم ملی مقابل عراق بود

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبرورزشی، یکی از نکات مهم  ترکیب تیم ملی برای بازی با عراق، استفاده از امید نورافکن به عنوان دفاع چپ بود. پستی که به نظر می‌رسید وحید امیری در آن بازی کند و به مانند دیدار قبلی با سوریه، میلاد محمدی در نیمه دوم جانشین او در سمت چپ خط دفاع شود منتهی اسکوچیچ تصمیم گرفت از امیری، از ابتدا به عنوان یکی از نفرات هجومی تیمش استفاده کند و ترجیح داد به جای میلاد محمدی، از نورافکن به عنوان یکی از چهار مدافع تیمش بهره ببرد. نورافکن با توجه به قدرت جنگندگی و سرزنی بالا توانست نمایش خوبی مقابل عراق داشته باشد و یکی از خوب های تیم ملی در این دیدار بود.  
نورافکن به عنوان یک مدافع، به خوبی توانست در بخش هجومی هم به سایر نفرات کمک کند. اتفاقی که روی گل اول تیم ملی رخ داد و امید با یک پاس عالی طارمی را در فضایی مناسب صاحب توپ کرد و ارسال دیدنی مهدی با ضربه سر قشنگ جهانبخش منجر به گل اول ایران مقابل عراق شد.

به نظر می رسد با توجه به نمایش خوب نورافکن در دیدار مقابل عراق، اسکوچیچ دفاع چپ مورد مدنظرش را برای تیم ملی پیدا کرده است و به طور حتم در دیدارهای آینده، نورافکن بیشتر از قبل در ترکیب تیم ملی قرار خواهد گرفت.

1470

198 نظر