احمدزاده: کمتر تیمی می‌تواند مقابل خط هافبک و حمله ما مقاومت کند/ عراق فرصتی برای عرض اندام نداشت

احمدزاده: کمتر تیمی می‌تواند مقابل خط هافبک و حمله ما مقاومت کند/ عراق فرصتی برای عرض اندام نداشت

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی پیشین تیم فوتبال ملوان بر این اعتقاد است که با توجه به قدرت خط هافبک و حمله ایران کمتر تیمی توان مقاومت برابر این نفرات را دارد. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، محمد احمدزاده در ارتباط با پیروزی 3 بر صفر تیم ملی برابر عراق گفت: در این بازی خط دفاع ما محک جدی نخورد و عراق مثل بازی قبلی زور زیادی نداشت تا بتواند برای تیم ما خطرساز شود. آنها فرصتی برای عرض اندام نداشتند هر چند آمدن امید نورافکن تا حدودی خط دفاعی را تقویت کرد.

وی افزود: سعید عزت‌اللهی در این بازی در ترکیب ثابت قرار گرفت و اگر این بازیکن شرایط بهتری داشته باشد مطمئنا وضعیت ما در مرکز زمین بهتر از گذشته خواهد شد. در حال حاضر کمتر تیمی در آسیا می‌تواند مقابل خط هافبک و حمله ما مقاومت کند و ما در پست‌های مختلف بازیکنان بسیار باکیفیتی داریم. در بازی با سوریه و عراق در مسائل دفاعی یکی دو بار لغزش داشتیم و اگر مقابل تیم‌های قوی‌تری مثل کره جنوبی قرار بگیریم محک جدی‌تری خواهیم خورد.

احمدزاده درخصوص عملکرد اسکوچیچ در تیم ملی و کسب 9 برد در 9 بازی عنوان کرد: این آمار بسیار خوب و نکته مهم این است که کادر فنی تیم ملی روی این موضوع مانوری نمی‌دهد و این یک کار حرفه‌ای است. تیم ما خیلی خوب موقعیت ایجاد می‌کند و خیلی هم کم به حریفان موقعیت می‌دهد که این بسیار نکته مهمی است.

سرمربی پیشین ملوان یادآور شد: تمام اعضای تیم دنبال رسیدن به یک موفقیت بزرگ و رفتن به جام جهانی هستند و این اتحاد و همدلی خیلی کم در فوتبال ما دیده می‌شود. امیدوارم ایران به جام جهانی 2022 صعود کند.۴۱۵۴

42 نظر